0
K pokladně

Authentic Hovězí srdce

cca 540 g
Běžná cena
75,55 Kč 139,90 Kč/kg

Značka: Authentic

Země původu:
Česká republika
Narozeno:
Česká republika
Chov/Vykrmeno:
Česká republika
Poraženo:
Česká republika
Bouráno:
Česká republika
Popis produktu

Díky malému množství tuku je srdce velmi křehkým masem, které otevře i zapadlé chuťové pohárky.

Srdce je sval, který obsahuje jen nízké jednotky tuku. Je ideální na dušení a na omáčky. Připravené například na smetaně s knedlíkem, tím nepohrdne žádný poctivý strávník. Při úpravě nadivoko srdce připomíná chutí zvěřinu. Stačí ho zbavit viditelného tuku a solit až před koncem tepelné úpravy, aby zbytečně neztvrdlo.České maso Authentic od Brejchy: řeznická kvalita, která myslí na přírodu

Máte rádi maso hezky česky? Rozmazlete chuťové pohárky hovězím a vepřovým, které zpracovala legendární rodinná firma Petra Brejchy. Na začátku jeho příběhu bylo nadšení pro řemeslo a podporu regionálních farmářů. Maso proto vozí pouze z ověřených českých chovů, max. ze vzdálenosti 100 km.

Dnes provozuje jeden ze tří největších provozů na zpracování hovězího v ČR, který operuje dle zásad wellfare. Zvířata tu před porážkou mají dvojnásobnou velikost stájí než stanovuje wellfare se systémem jednosměrného nahánění.

Brejchovy priority? Nejpřísnější hygienické standardy s minimálním dopadem na životní prostředí. Recyklují zbytkové teplo pro další využití, s pomocí unikátních technologií společnosti Ecolab šetří teplou vodu a navíc kladou důraz na zpracování všech produktů výroby – namísto vyhazování zbytků je předávají k využití v sektoru krmiva pro mazlíčky.

Maso od pana Brejchy je následně stařené, porcované a balené ve společnosti Aspius v Mníšku pod Brdy, jejichž závod byl oceněn hodnocením „high level“ v rámci certifikace IFS (International Foods Standards) a je jedním z nejmodernějším u nás.

 

 

Vyrobeno pro
Košík.cz, Evropská 11/2758, 160 00 Praha 6-Dejvice, Česká republika
Skladovací podmínky
Skladujte v suchu při teplotě 0-4°C.
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 4 dny

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 4 dny

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Hovězí droby.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1056116