Získejte dopravu zdarma na 7 dní jako odměnu. Stačí objednat alespoň za 1 500 Kč s doručením do 3. 3. a od 4. 3. vám ji aktivujeme.

0
K pokladně

Authentic Hovězí přední krk bez kosti

cca 630 g
Běžná cena
195,24 Kč 309,90 Kč/kg

Značka: Authentic

Země původu:
Česká republika
Poraženo:
Česká republika
Bouráno:
Česká republika
Popis produktu

Farmářský hovězí krk od Martina Kloudy z naší prémiové řady Authentic.

Hovězí přední krk z mladého býka či jalovice pasených na českých stráních. Krk má prorostlejší maso, které zazáří zejména jako základ hutných omáček a vývarů. Maso krku doporučujeme dusit, vařit nebo péct, případně použít na skvělý guláš. Podobně jako u kližky si však vyžaduje trpělivost a důkladnou tepelnou úpravu, aby změkl. Ujišťujeme vás, že výsledek stojí za to.

RECEPTOVÝ TIP – JAK NA GULÁŠ

Tajemství nejlepších gulášů tkví v tom, že vůbec nešetří cibulí. Doporučujeme použít minimálně stejně tolik cibule jako masa. Restujte ji trpělivě klidně i deset minut za stálého míchání, dokud není křehká a šťavnatá (hlavně ji nespalte). Pak přidejte maso a za stálého míchání restujte, dokud se nezatáhne - udrží se v něm tak šťáva. Zaprašte paprikou, přidejte zeleninu (rajčata, červené papriky) a nechte opražit. Podlijte vývarem a nechte dusit pod pokličkou, dokud se zelenina nerozpadá a maso není křehké.Garant kvality

Martin Klouda je mistr řezník ze staré školy. České a moravské farmy má v merku a moc dobře ví, kde se o zvířata starají nejlépe, čím je krmí a kde může čekat maso nejlepší kvality. Rozumí koloběhu přírody, masu i jeho způsobům zpracování, které posouvá dál díky novým technologiím. Stačí ochutnat a hned pochopíte, že tenhle řezník je jeden z milionu. Jeho maso Vám totiž na vidličce zamotá hlavu.


 

 

Vyrobeno pro
Košík.cz, Evropská 11/2758, 160 00 Praha 6-Dejvice, Česká republika
Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě 0 - 3°C.
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 8 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 8 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

100% hovězí maso.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1012498