0
K pokladně

Výukové tabulky pro první stupeň

Běžná cena
124,90 Kč 124,90 Kč/ks
Země původu:
Slovenská republika
Popis produktu

Výukové tabulky pro první stupeň.

Set obsahuje tyto tabulky formátu A4:
- Jednotky délky
- Násobky čísel 1 až 10
- Slovní druhy / Vyjmenovaná slova
- Základní jednotky

O DODAVATELI

Firma DITIPO, a.s. s více než 30letou tradicí. Historie firmy DITIPO se začala psát v roce 1991. Od počátku DITIPO podniká v oblasti papírnického zboží, které podporuje komunikaci mezi lidi. Velmi záhy Ditipo přineslo na český a slovenský trh know-how a designy největšího světového producenta blahopřání, firmy American Greetings, která je dodnes jeho hlavním licenčním partnerem.

Náš internetový obchod Ditipo.cz se zaměřuje na prodej her a kreativity, které přirozeným způsobem rozvíjí schopnosti dětí. Nabízíme vzdělávací hry a puzzle, a to pro děti už od dvou let. Dbáme na vysokou kvalitu, proto u nás najdete značky, jako jsou ORCHARD TOYS, ZÁBAVNÉ UČENÍ, nebo BETEXA. Pro rozvoj kreativity nebo relaxaci doporučujeme kinetický písek, modelovací hmoty nebo vymalovávání, vše můžete vybrat ze značek MAD MATTR, MONUMI či ZÁBAVNÉ UČENÍ.

V sortimentu škola a kancelář najdete nejen školní výbavu jako školní batohy a pouzdra, svačinové krabičky, ale i originální designové zápisníky, sešity a bloky pro děti i dospělé.

Pokud se chystáte obdarovat Vaše blízké, můžete si u nás vybrat originální hrací blahopřání, speciální obálku na peníze či poukaz nebo drobné dárky a dekorace. Trendy jsou textilní designové tašky, vhodné nejen na nákupy, ale také jako módní doplněk nebo skvělý dárek.

K balení dárků najdete stylové dárkové sáčky a pytlíky, stuhy, dárkové tašky a krabičky.

Adresa dodavatele
DITIPO, a.s., Mariánské nám. 14, 668 01 Uherský Brod, Česká republika

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1056007