0
K pokladně

Vileda TURBO 3v1

Doporučená cena
1 720,00 Kč
959,90 Kč 959,90 Kč/ks

Značka: Vileda

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Třásňový rotační mop z mikrovlákna, který rychle a efektivně vyčistí vaší podlahu.

Krabice obsahuje Vileda TURBO 3v1 třásňový mop a kbelík se šlapacím pedálem.

Jedinečný mycí návlek kombinuje tři druhy třásní: bílé třásně: 100% Microfibre pro snadný úklid každodenní špíny se skvělou absorpční schopností, červené a šedé třásně: vyrobené ze speciálního abrazivního materiálu, který nepoškrábe podlahu, fialové třásně pomáhají lépe zachytávat vlasy a delší nečistoty + pomáhají odstraňovat lépe odolné nečistoty z povrchů. Kombinace třech druhů třásní umožňuje lépe vyčistit a odstranit i tu nejodolnější špínu. Tento mop má nově navíc dodatečnou mycí plochu na spodní části mopu (ne jen třásně kolem hlavice).

• Mop Vileda Turbo 3v1 má až o 40 % větší čisticí sílu a účinnost při odstranění odolných nečistot v porovnání s mopem Turbo ze 100% z mikrovláken.
• Kvalitní trojdílná teleskopická tyč s volitelnou délkou (max. délka tyče 125 cm) pro pohodlnější úklid.
• Vhodný na všechny typy tvrdých podlah.
• Odstraní více než 99% bakterií jen za pomoci vody.
• Tenká mikrovlákna fyzicky perfektně přilnou k povrchu podlahy, kde zachytí nečistoty a více než 99% bakterií a odstraní je pryč bez nutnosti použití chemikálií. (Odstraňuje bakterie E.coli, zlatého stafylokoka a bovinní koronavirus z dřevěných podlah a keramických dlaždic, testováno externí laboratoří).
• Lehký kbelík: pro lepší přenášení v domácnosti. Čelní otvor: pro pohodlnější a intuitivní vyprázdnění kbelíku. Díky pedálu není potřeba námahy při ždímání, trojúhelníkový tvar vám zajistí snadný úklid v rozích

Rozměry kbelíku (š × v × h): 47,5 × 26,5 × 27,5 cm
Váha prázdného kbelíku: 1,4 kg

O značce

Adresa dodavatele
Freudenberg home and cleaning solutions s.r.o, Na Královce 31/4, 101 00 Praha 10-Vršovice, Česká republika

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1055142