0
K pokladně

Baileys Chocolat Luxe krémový likér 15,7%

500 ml
Běžná cena
479,90 Kč 959,80 Kč/l

Značka: Baileys

Země původu:
Irsko

Tento produkt je určen starším 18 let.

Při převzetí zboží bude ověřen váš věk.

Popis produktu

Baileys Chocolat Luxe je dokonalá čokoláda ve skle. Díky 30 g skutečné belgické čokolády v lahvi vznikla chuť, která si podmanila nejen spotřebitele, ale boduje i na mezinárodních soutěžích. V roce 2014 získala Baileys Chocolat Luxe zlatou medaili v soutěži San Francisco Spirits Competition. Značka Baileys se vždy usilovně zaměřovala na inovace, například vývoj Baileys Chocolat Luxe trval déle než tři roky.

Anthony Wilson, syn muže, který stál za vznikem Bailey Original Irish Cream, ochutnal přes 200 čokolád a vyzkoušel na 800 receptů, než se mu podařilo dosáhnout prvního skvělého spojení belgické čokolády s alkoholem. Baileys Chocolat Luxe představuje kombinaci hořké dochuti kakaa a bohatých karamelových tónů likéru Baileys Original Irish Cream. Unikátní likér vám přináší neuvěřitelný pocit luxusu a mnohovrstevnaté chuti. Při podávání v rokokovém stylu nalijte likér Baileys Chocolat Luxe na led a přidejte čerstvou malinu. Zamíchejte ve sklenici, dejte si doušek a naplno vychutnávejte.

Produkt je určený k prodeji pouze zákazníkům starším 18 let.

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu při teplotě 5-20°C.
Název a adresa výrobce
Stock Plzeň- Božkov s.r.o., Palírenská 641/2, Plzeň, 32600
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Smetana, cukr, líh, čokoláda (kakaová hmota, kakaový prášek, cukr, kakaové máslo), sušený glukozový sirup, mléčné bílkoviny, aromata (čokoládové, kakaové a smetanové), barvivo: E 150b, irská whiskey, regulátor kyselosti: citronany sodné (E 331), stabilizátor: guma gellan (E 418).

Obsah alkoholu
15,7 %

Alergeny

Mléko Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1005287