0
K pokladně

Baileys Original krémový likér 17%

700 ml
Běžná cena
479,90 Kč 685,57 Kč/l

Značka: Baileys

Země původu:
Irsko

Tento produkt je určen starším 18 let.

Při převzetí zboží bude ověřen váš věk.

Popis produktu

Nejprodávanější smetanový likér na světě i v ČR, lahodná chuť a vysoká kvalita použitých surovin.

Baileys je irský smetanový likér, oblíbený po celém světě. Baileys je oblíbený nejen mezi konzumenty, ale cení si ho i odborníci - například na soutěži San Francisco World Spirits získal více medailí než kterýkoli jiný nápoj. Baileys vyniká svoumvýraznou krémovou strukturou a ideální kombinací jemné smetany a whiskey. Vychutnáte si ho samotný na ledu nebo v šálku kvalitní kávy. Fantazii se však meze nekladou, a proto zpestří například koktejl Baileys Espresso Martini nebo lahodný cheesecake. Na své si přijdou všichni, kdo mají rádi sladké a nebojí se experimentovat.

VÝROBA
Likér vznikl ze dvou silných irských tradic, tedy výroby mléka a tradiční destilace. Jedinečnou kombinaci smetany a whiskey necháváme čtyři roky uležet, aby se z ní teprve poté mohl stát dokonalý nápoj. K výrobě používáme směs jemné irské smetany a třikrát destilovanou irskou whiskey. Baileys vyniká svými výraznými čokoládovými a vanilkovými chuťovými tóny, sametovou texturou a perfektní kombinací smetany a whisky. Baileys okouzlí vaše smysly.

TIP
Vychutnejte si čas pro sebe nebo se svými přáteli a objevte originální chuť sametově jemného likéru Baileys na kostkách ledu nebo ve spojení s dalšími ingrediencemi. Na kostkách ledu nejlépe poznáte výjimečnost likéru tkvící ve spojení pravé irské whisky a čerstvé smetany. Jeho delikátní chuť vyzdvihne ledové i teplé kávy zcela na jiný level, který můžete povýšit ještě dál přidáním dalších vynikajících ingrediencí. Kávu jednoduše přetvoříte na fantastický dezert například přidáním zmrzliny, šlehačky a čokoládové polevy a dalších doplňků. Díky Baileys Original Irish Cream změníte "obyčejnou" zmrzlinu na delikátní požitek. Své místo si najde Baileys i v přípravě dezertů nebo jako jejich doplněk. Baileys se může stát základem pro lahodný míchaný drink, kdy jeho chuť podpoří například kvalitní vodka.

SPOLEČNOST STOCK PLZEŇ-BOŽKOV
Společnost je jedničkou na českém trhu, kde již déle než 85 let vyrábí nejjemnější tradiční lihoviny a hořké likéry. V široké nabídce produktů nechybí mnohé proslulé a oblíbené značky, především nejoblíbenější lihovina v zemi, kterou je Fernet Stock. S portfoliem čítajícím více než 40 produktů je Stock Plzeň lídrem na trhu v objemu konzumovaných lihovin.

Společnost Stock Plzeň podporuje a aktivně prosazuje zodpovědnou konzumaci alkoholu.

Produkt je určený k prodeji pouze zákazníkům starším 18 let.

 

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu při teplotě 5-20°C.
Název a adresa výrobce
Stock Plzeň- Božkov s.r.o., Palírenská 641/2, Plzeň, 32600
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Smetana, cukr, líh, maltodextrin, mléčné bílkoviny, aromata, irská obilná whiskey, barvivo: E 150b, emulgátory: mono- a diglyceridy mastných kyselin (E 471), regulátor kyselosti: citronany sodné (E 331).

 

Obsah alkoholu
17,0 %

Alergeny

Mléko Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1005265