0
K pokladně

Tchibo Barista Classic

250 g
Běžná cena
189,90 Kč 759,60 Kč/kg

Značka: Tchibo

Země původu:
Německo
Země provenience:
Brazílie
Zákonný název
Pražená mletá káva, 100% Arabica
Popis produktu

Ta nejlepší zrnka kávy Arabica z Brazílie pomalu pražená v tradičních bubnech, tak jak tomu bylo před 100 lety. Zvláště pomalé pražení poskytuje vybraným kávovým plodům více času na rozvinutí jejich jemného, harmonického charakteru.

Více času, více chuti

Objevte tajemství chuti kávy již namleté, jako od baristy. Pražená mletá káva Barista Classic je určena jak pro milovníky tradičního šálku kávy ("turka"), tak i pro milovníky tzv. alternativních trendů přípravy kávy: moca, filter a french press.

O výrobci

Renomovaná značka kávy Tchibo se na trhu proslavila vysokou kvalitou svých výrobků. Byť začínala v roce 1949 jako německý zásilkový obchod s kávou, dnes je z ní mezinárodní společnost prodávající výrobky mnoha rozmanitých odvětví. Lahodné a s pečlivostí připravované kávy Tchibo se drží na prvních příčkách oblíbenosti v mnoha zemích světa včetně České republiky, kde pod ni spadají také značky Jihlavanka a Davidoff Café.

 

 

 

Adresa dodavatele
Tchibo Praha, s. r. o., Želetavská 1449, 140 00 Praha 4
Skladovací podmínky
Skladujte v suchu, chraňte před přímým slunečním zářením.
Název a adresa výrobce
Tchibo Praha, s. r. o., Želetavská 1449, 140 00 Praha 4
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Pražená mletá káva, 100% Arabica.

Země

Země provenience Brazílie

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1047858