0
K pokladně

L'OR Forza mletá káva

250 g
Běžná cena
169,90 Kč 679,60 Kč/kg

Značka: L'OR

Země původu:
Francie
Popis produktu

 

INTENZIVNÍ - PLNÁ CHUŤ- KOŘENĚNÁ

Nová mletá káva L’OR Forza je spojení chutí a vůní, které přináší nové chuťové zážitky pro všechny vaše smysly. Tato káva je tmavě pražená s chutí čokoládového fondánu a delikátností sladkého karamelu.

V kontrastu s jemnými meruňkovými tóny a lehkým nádechem pomerančové kůry dodává další rozměr vaší chuti. Působivá, náročná a komplexní chuť této kávy se skvěle snoubí s podávaným dezertem a vytvoří tak dokonalý smyslový zážitek.

Připraveno kávovými mistry L’OR.

Použití

Vhodné pro použití v automatických kávovarech a dalších kávových přístrojích. - French press, Moka konvička, filtr.

O značce

Umění tvořit spočívá, pro kávové mistry L'OR, v objevování světa krásy a jedinečnosti, aby dali vzniknout mistrovskému dílu, a vy se tak mohli oddat dokonalým chutím a bohatému aroma. Každý šálek prémiové kávy L'OR nabízí jedinečný chuťový zážitek a smyslné potěšení. Ať už preferujete přípravu kávy v automatickém kávovaru, frenchpressu nebo Nespresso kávovaru, L'OR má to pravé řešení právě pro Vás.

 

 

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu při teplotě 5-20°C.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Pražená mletá káva vyrobená inovativní technologiií "Aroma lock"

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1004071