0
K pokladně

Auga BIO Červená řepa v jablečné šťávě krájená

400 g

Nakupte více za méně

Běžná cena
74,90 Kč 187,25 Kč/kg

Značka: Auga

Země původu:
Litva
Popis produktu

Bio červená řepa v jemné jablečné šťávě.

Červené řepa je pěstována na naší farmě bez chemických hnojiv nebo pesticidů, poté pečlivě vybírána a zpracována. Proto je vždy zabalena čerstvá a skvěle chutná!

Marinovaná červená řepa v jablečné šťávě je připravena k přímé konzumaci. Má sladkokyselou chuť, je křupavá a vhodně nakrájená se skvěle hodí do salátu, polévky nebo jakékoli přílohy.

Naše lahodné červené řepy jsou baleny v inovativním lehkém sáčku, který lze nazvat obalem budoucnosti, protože je šetrnější k životnímu prostředí než tradiční obaly. Je prokázáno, že má během svého životního cyklu výrazně méně emisí CO2 ve srovnání se skleněnou nádobou nebo plechovkou stejné velikosti.

   

O ZNAČCE

Skupina AUGA jednou z největších vertikálně integrovaných společností vyrábějících biopotraviny v Evropě. Skupina společností spravuje cca 38 000 ha ekologicky certifikované orné půdy a vyvíjí udržitelný zemědělský model.

Jsme odborníci v našem oboru až do nejmenších detailů. Jsme zodpovědní za zajištění kvality, efektivity a otevřené komunikace se zákazníkem. Rozhodli jsme se zásadním a neměnným rozhodnutím stát se společensky odpovědnou skupinou společností - zapojit se pouze do ekologického a ekologicky udržitelného zemědělství a výroby potravin.

  

 

 

Skladovací podmínky
Uchovávejte v chladu a suchu, nevystavujte přímému slunečnímu svitu.
Název a adresa výrobce
Baltic Champs, UAB, Konstitucijos pr. 21C, Quadrum North, 08130 Vilnius, Litva
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 33 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 33 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Červená řepa* 55%, pitná voda, koncentrovaná jablečná šťáva* 6%, mořská sůl, cukr*. * = z kontrolovaného ekologického zemědělství.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 213 kJ
Energetická hodnota 50 kcal
Tuky 0.06 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0.01 g
Sacharidy 11.5 g
Z toho cukry 9.5 g
Bílkoviny 0.9 g
Sůl 1.6 g

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

Kategorie, ve kterých se produkt nachází

1047458