0
K pokladně

Auga Organic BIO rajčatová krémová polévka

400 g
Původní cena
89,90 Kč
69,90 Kč 174,75 Kč/kg

Značka: Auga

Země původu:
Litva
Popis produktu

Tomatová polévka má skvělou chuť, je uvařená z čerstvých bio surovin přímo od farmářů a je jemně dochucená kořením a mořskou solí. Je vhodná pro vegany i ostatní gurmány.

O výrobci

Skupina AUGA jednou z největších vertikálně integrovaných společností vyrábějících biopotraviny v Evropě. Skupina společností spravuje cca 38 000 ha ekologicky certifikované orné půdy a vyvíjí udržitelný zemědělský model.

Jsme odborníci v našem oboru až do nejmenších detailů. Jsme zodpovědní za zajištění kvality, efektivity a otevřené komunikace se zákazníkem. Rozhodli jsme se zásadním a neměnným rozhodnutím stát se společensky odpovědnou skupinou společností - zapojit se pouze do ekologického a ekologicky udržitelného zemědělství a výroby potravin.

Skladovací podmínky
Skladujte na suchém a chladném místě, nevystavujte přímému slunečnímu svitu.
Název a adresa výrobce
Grybai LT, Zibalų g. 37, LT-19124 Širvintos, Litva
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Pitná voda, mrkev*, rajčata* 20 %, rajčatový protlak* 10 %, řepkový olej*, koření*, rýžová mouka*, cukr*, mořská sůl*. *= z certifikovaného ekologického zemědělství.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 262 kJ
Energetická hodnota 63 kcal
Tuky 4 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0.3 g
Sacharidy 5.9 g
Z toho cukry 3.9 g
Vláknina 1.4 g
Bílkoviny 0.8 g
Sůl 0.7 g

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1019073