0
K pokladně

Ovocňák Pyré jablko-zahradní směs

200 g
Běžná cena
33,90 Kč 169,50 Kč/kg

Značka: Ovocňák

Země původu:
Česká republika
Zákonný název
Zpracované ovoce vícedruhové, protlak, pasterovaný, neslazený
Popis produktu

100% ovocné pyré je vyrobeno z pečlivě vybraného, kvalitního ovoce, pocházející z certifikovaných sadů a od prověřených pěstitelů.

Na těchto 200g bylo zpracování 260g čerstvých jablek, višní a arónie, plných vitamínů a minerálů. Ošetřeno pouze pasterací, bez jakékoliv chemie, přidaného cukru či konzervantů.

Chuť a barva se může lišit v závislosti na odrůdě surovin a ročním období. Spojení švestky, višně a arónie je velmi chutnou svačinou, ovoce jsou velmi bohaté na minerální látky, podporují krvetvorbu, pomáhají s trávením a díky vitamínu C a flavonoidům jsou silným antioxidantem, který pomáhá vyplavovat volné radikály z našeho těla.

Můžete ji podávat od ukončeného 5. měsíce.

Potravina pro zvláštní výživu – potravina je součástí smíšené a vyvážené stravy dítěte a není náhradou mateřského ani kojeneckého mléka. Kojení je nejlepší výživou. Zavedení doplňkové výživy konzultujte s pediatrem nebo osobou kvalifikovanou v oblasti výživy, farmacie nebo péče o matku a dítě.

Nenechte dítě konzumovat bez dozoru ani hrát si s uzávěrem. 

Pokud máte zájem i o jiné chutné svačinky od Ovocňáku, klikněte ZDE.

      

PŘÍPRAVA

Podávejte při pokojové teplotě. Dokud dítě neumí jíst samo, vymáčkněte kaši na lžičku nebo do misky. 

HRAJTE SI S OVOCŇÁKEM

Každé víčko kapsiček Ovocňák je dílek stavebnice. Posbírejte je a pusťte se do hry. Začněte skládat, spojovat a kombinovat. 

ZÍSKEJTE OVOINSPIRACI ZDE.

      

O OVOCŇÁKOVI

Myšlenka vyrábět čistý ovocný mošt se v naší rodině zrodila už v roce 2011. Chtěli jsme českým spotřebitelům nabídnout kvalitní český produkt, který nám v té době na trhu chyběl. A proč zrovna mošt? U nás v podhůří Bílých Karpat, na jejichž jižních svazích se daří hlavně ovocným stromům a vinné révě, nebylo potřeba inspiraci hledat dlouho. Vyrábíme převážně z ovoce a zeleniny od sadařů a pěstitelů z oblasti Chráněné krajinné oblasti Bílé Karpaty, malou část bereme od o něco vzdálenějších moravských pěstitelů nebo farmy Beckov. Většinu ovoce pěstujeme ve vlastních sadech, které jsme založili v roce 2013 a na kvalitu surovin tak nejen dohlížíme, ale i si ji sami určujeme.

 

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu při teplotě 0-26°C.
Název a adresa výrobce
Ovocňák s.r.o., Rudice 36, 687 32 Rudice
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 232 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 232 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

60% jablečné, 20% švestkové , 15% višňové a 5% aróniové dřeň.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 278 kJ
Energetická hodnota 65 kcal
Tuky 0.08 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0.03 g
Sacharidy 15.73 g
Z toho cukry 13.8 g
Vláknina 1.8 g
Bílkoviny 0.81 g
Sůl 0.01 g

Charakteristika

Vhodné od (doporuč. věk) od ukončeného 5. měsíce

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1047126