Milí zákazníci, během noci 27.5.2024 v čase 2:00 - 3:00 může dojít k omezení funkčnosti webu a aplikace. Moc se omlouváme za případné komplikace.

0
K pokladně

Robby Bubble Nealkoholický perlivý nápoj malina

750 ml
Běžná cena
84,90 Kč 113,20 Kč/l

Značka: Robby Bubble

Země původu:
Polsko
Popis produktu

Sycené nealkoholické "šampáňo" ochucené lahodnou šťávou z malin.
Nápoj je ideální pro oslavy všeho druhu.
Pro maximální požitek doporučujeme podávat chlazené.
Láhev je z běžně recyklovatelného skla.
Obsahuje 5 porcí po 150 ml.

O výrobci

Kdo by neznal ovocné „šampáňo“ Robby Bubble. Alkohol v něm sice nenajdeme, zato obsahuje výhradně kvalitní suroviny a vysoký obsah ovocné složky. Veškerá obsažená aromata a barviva jsou šetrná a nápoj prochází častou kontrolou kvality, aby pro přípitek dostalo jen to nejlepší. Robby Bubble vyrábí společnost Soare sekt, která patří mezi největší vinařská uskupení v České republice.

 

Skladovací podmínky
Skladujte v chladu při teplotě 7-12°C.
Název a adresa výrobce
SOARE SEKT a.s., Vídeňská 101/119, 619 00 Brno-jih
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení
Pitná voda, cukr, malinová šťáva (2,7% hm.) z malinového koncentrátu, oxid uhličitý, kyselina: kyselina citrónová, ovocné a zeleninové koncentráty (mrkev, černý rybíz, sladký brambor), aroma, konzervant: dimethyldiuhličitan.

Alergeny

Oxid siřičitý a siřičitany Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1004723