0
K pokladně

PreVital Filetky krůtí v želé

85 g
Akční cena 9,90 Kč
od 4 ks
12,90 Kč
od 2 ks
Běžná cena
15,90 Kč 187,06 Kč/kg

Značka: PreVital

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Kompletní krmivo pro dospělé kočky.

Kapsičky Prevital Naturel s dušenými filetkami v podobě trhaných kousků. Díky kvalitní receptuře a zpracování jsou kompletním krmivem, které při podávání dle krmného návodu zajistí kočce dostatek živin, vitamínů a minerálů pro udržení skvělé tělesné kondice a podporu zdravých kostí, svalů, zubů a dobré srsti. Neobsahují žádná umělá aromata. Vzhledem k vysoké chutnosti si je kočky oblíbí a přijímají krmivo velice ochotně i při dlouhodobém podávání.

Krmný návod: Podávejte ohřáté na pokojovou teplotu. Průměrně velká kočka (3-5 kg) spotřebuje max. 400 g krmiva denně, optimálně rozděleného do dvou dávek. Určeno ke krmení domácích zvířat. Kočka musí mít neustále k dispozici dostatek čerstvé, pitné vody

O ZNAČCE

Záleží nám na tom aby váš mazlíček byl zdravý a spokojený. Proto byly všechny naše výrobky vyvinuty tak, aby podporovaly správný imunitní system, chránily kosti a svaly a pomáhaly zachovat zdravou srst a kůži. Jako experti víme, že je nezbytně nutné starat se o správnou výživu a zvyky našich domácích mazlíčků. S naším krmivem vám můžeme garantovat, že váš miláček dostane každý den pro něj jen to nejlepší. Naše výrobky jsou lehce stravitelné, obsahuje správný poměr proteinu, tuku, karobhydrátů, vitaminů a minerálních látek. To vše pomáhá zachování dobré kondice, zdraví a spokojenosti vašeho mazlíčka.

Skladovací podmínky
Otevřenou kapsičku skladujte v chladničce a spotřebujte do 2 dnů.
Název a adresa výrobce
Partner in Pet Food s.r.o., Bucharova 1423, Praha, 15800, Česká republika
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Maso a výrobky živočišného původu (82% v kouscích, 4% krůtí), bílkovinné extrakty rostlinného původu, vedlejší výrobky rostlinného původu (0,4 % inulin), minerální látky, cukry.

Analytické složky:
vlhkost 82%
protein 8,5%
obsah tuku 4,5%
hrubý popel 2%
hrubá vláknina 0,3%

Doplňkové látky:
vitamin d3 250 m.j.
vitamin e 100 mg
zinek (síran zinečnatý monohydrát) 10 mg
mangan (oxid manganatý) 2 mg
měď (síran měďnatý pentahydrát) 0,2 mg
jód (jodid draselný) 0,7 mg
taurin 450 mg
biotin 100 μg

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1000347