Získejte dopravu zdarma na 7 dní jako odměnu. Stačí objednat alespoň za 1 500 Kč s doručením do 3. 3. a od 4. 3. vám ji aktivujeme.

0
K pokladně

Mixit Křupavé ovoce do kapsy - Lesní mix

20 g
Běžná cena
62,90 Kč 3 145,00 Kč/kg

Značka: Mixit

Země původu:
mimo EU
Zákonný název
Směs mrazem sušeného ovoce
Popis produktu

V létě jsme se v lese, na mezích a lukách nejen váleli, ale i nasbírali ty nejlepší plody, mrazem vysušili a nyní je tu mix plný skvělých chutí bez dalších přísad.. dá se odolat?

MIXIT

Za fenoménem Mixit stojí mladí muži Tomáš a Martin, někdejší spolužáci ekonomie z vysoké školy, kteří se nedlouho po promoci sešli nad myšlenkou vzniku projektu, který by na českém trhu chyběl a přinášel zákazníkovi opravdový užitek.

Od první chvíle se snaží o přátelský vztah se zákazníkem, nabídnout mu něco víc než nákup přes internet. Mimo chutných a kvalitních surovin, jejichž výběr trval téměř rok, chceme dopřát i zábavu či zážitek.

Usilují, aby zákazníka bavilo si namíchat vlastní mix, těšil se na objednávku, aby ho zaujal obal a především - aby chutnalo a rád se pak vrátil.

Baleno: Česká republika

Obrázek je ilustrativní.

Skladovací podmínky
Skladujete v suchu a chraňte před teplem.
Název a adresa výrobce
Mixit s.r.o., Praha 4, U Dubu 53, 147 00 Česká republika.
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 337 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 323 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Lyofilizované ovoce (maliny 27 %, ostružiny 26 %, jahody 26 % a černý rybíz 21 %). Může obsahovat stopy lepku, mléka, skořápkových plodů, arašídů a sóji.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 1036 kJ
Energetická hodnota 247 kcal
Tuky 3 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0.1 g
Sacharidy 38 g
Z toho cukry 37.6 g
Vláknina 25.2 g
Bílkoviny 7.5 g
Sůl 0 g

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1042890