0
K pokladně

Hello Ovocná přesnídávka XXL s banány

200 g

Nakupte více za méně

Běžná cena
21,90 Kč 109,50 Kč/kg

Značka: Hello

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Ovocné kapsičky obsahují stejně dobrou přesnídávku jako dětské přesnídávky HELLO ve skleničkách, navíc přináší zcela nový způsob používání. Stávající způsob podávání vyhovuje spoustě maminek a tatínků. Ale přesto, když chtějí vzít dítěti jídlo s sebou na výlet nebo jen na procházku, mají obavy, že se sklenice rozbije nebo se dítě ušpiní. Nové kapsičky plné ovocné přesnídávky může dítě samo "vysát" bez nutnosti použít lžičku. Tím tento způsob konzumace otevírá dveře novému používání. Kapsičku můžete hodit do školní brašny na svačinu, nabalit na výlet či hřiště. Nebo ji vzít do auta a po cestě vaše dítě zdravě posvačí a vnitřek auta zůstane čistý, na rozdíl od svačiny ze skleničky. Přináší oblíbení pohádkoví hrdinové.

Můžete ji podávat od ukončeného 4. měsíce.

Potravina pro zvláštní výživu – potravina je součástí smíšené a vyvážené stravy dítěte a není náhradou mateřského ani kojeneckého mléka. Kojení je nejlepší výživou. Zavedení doplňkové výživy konzultujte s pediatrem nebo osobou kvalifikovanou v oblasti výživy, farmacie nebo péče o matku a dítě.

Nenechte dítě konzumovat bez dozoru ani hrát si s uzávěrem. 

Příprava

Podávejte při pokojové teplotě. Nepřidávejte cukr. Dokud dítě neumí jíst samo, vymáčkněte kaši na lžičku nebo do misky. 

O Hello

Hello je poslední ryze česká firma, která vyrábí nealkoholické nápoje. V Hello žijí a pracují v rodinném prostředí, kde k sobě lidé mají blízko a kde jim na sobě záleží, a tak je jejich cílem získat si srdce svých zákazníků. Nevěří, že musí přesvědčovat o tom, že přináší „elixír mládí“ nebo nějaký „všelék“, protože džus je prostě džus. Ale věří si v tom, že takový džus umí udělat opravdu dobře. Protože svou práci dělají srdcem. Značku vlastní česká firma Linea Nivnice, která vyrábí ovocné nápoje a je největším zpracovatelem ovoce na českém trhu. 

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu při teplotě do 25°C.
Název a adresa výrobce
LINEA NIVNICE,a.s., U Dvora 190, 687 51 Nivnice
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Ovoce 85% hm. (jablečná dřeň 62% hm., banánová dřeň 23% hm.), voda, cukr, modifikovaný škrob, antioxidant: kyselina askorbová, vitamin C.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 323 kJ
Energetická hodnota 76 kcal
Tuky 0.1 g
Sacharidy 18.6 g
Z toho cukry 14.9 g
Bílkoviny 0.2 g
Sůl 0.05 g

Charakteristika

Vhodné od (doporuč. věk) od ukončeného 4. měsíce

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1041947