0
K pokladně

Casalina Di Siziano Primitivo Di Manduria Rosso

750 ml
Akční cena 99,90 Kč
od 4 ks
104,90 Kč
od 2 ks
Běžná cena
124,90 Kč 166,53 Kč/l

Značka: Casalina Di Siziano

Země původu:
Itálie

Tento produkt je určen starším 18 let.

Při převzetí zboží bude ověřen váš věk.

Popis produktu

SPECIFIKACE - Červené suché víno, tmavě červená barva, odrůda Primitivo, obsah alkoholu 14 %.

CHUŤ A VŮNĚ - Plné harmonické víno ocení milovníci odrůdy Primitivo. Ve vůni i chuti objevíte černé a červené ovoce s tóny vanilky a čokolády.

PÁROVÁNÍ - Víno si nejlépe vychutnáte s červeným masem nebo těstovinami či pizzou na rajčatovém základě.

 

O ZNAČCE

Značka Casalina Di Siziano patří pod významného italského producenta vín, jímž je společnost MGM Mondo del Vino. Ta vznikla na počátku 90. let a založili ji enologové, odborníci na víno Alfeo Martini, Roger Gabb a Christoph Mack. Ti dali dohromady vinaře z různých kontinentů, aby přišli s inovativními přístupy a myšlenkami pro výrobu jakostního vína. Povedlo se. Dnes pod společnost spadá sedm vinařských značek a projekt se stále rozrůstá. Co se nemění, je důraz na kvalitu a tradici. Proto se výrobou vín ve všech jejích fázích stále zabývají enologové a biologové, kteří kromě toho také řeší rafinaci, plnění do lahví či kontrolu kvality.

Jejich odrůda vína Primitivo pochází z jihovýchodního regionu Puglia. Jde o klimaticky nejteplejší a nejsušší území z celé Itálie. Místo je velmi slunečné a světlé. Navíc je položeno na půl cesty mezi Jónským a Jaderským mořem, díky čemuž na vinice proudí vytrvalý vánek z obou moří. Podloží je z vápencových skal. Půda je jílovitě červená a bohatá na železo.

Odrůda Primitivo ve zdejších podmínkách roste rychle. Jako první kvete, zabarvuje hrozny i dozrává. Název odrůdy je odvozen od latinského primativus nebo italského primaticcio, což znamená brzo dozrávající. Sklizeň začíná v půlce srpna a končí nejpozději v polovině září.

 

Produkt je určen k prodeji pouze osobám starším 18 let.

 

 
Skladovací podmínky
Skladujte v suchu při teplotě 5-20°C.
Název a adresa výrobce
HOPI s.r.o., PRAŽSKÁ 673, KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ, 431 51
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Víno, siřičitany. 

Obsah alkoholu
13,0 %

Charakteristika

Barva červená
Obsah cukru suché
Odrůda Primitivo
Oblast Itálie - Puglia

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1040839