0
K pokladně

Metro Chef Topping malina

1 kg
Běžná cena
139,90 Kč 139,90 Kč/kg

Značka: Metro Chef

Země původu:
Polsko
Popis produktu

Malinový sladký sirup, který se používá jako dochucovadlo dezertů, zmrzlin a sladkých pokrmů. Skvěle se s ním vytvoří ojedinělá prezentace na servírovacím talíři.

 

Vařte jako šéfkuchař s privátní značkou Metro Chef.

Metro Chef je hlavní vlajkovou lodí privátních značek společnosti makro v potravinách. Pod tímto označením najdete kvalitní produkty, které uspokojí vaše náročné gurmánské potřeby a jsou ideální volbou pro všechny, kteří sdílejí nadšení pro vaření z kvalitních surovin.

Tato značka klade důraz na všechny potřebné certifikace výrobků a jejich dodavatelů, dodržování vysokých kvalitativních standardů a v neposlední řadě také na udržitelnost životního prostředí.

Sortimentní řada se pravidelně rozšiřuje o nové trendy výrobky, které stojí za vyzkoušení.

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu a chraňte před slunečním světlem.
Název a adresa výrobce
Dijo Baking sp. z o.o., ZABRODZIE 28, WROCŁAW, 52-351
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Glukózovo-fruktózový sirup, Cukr, Maliny (16%), Voda, Modifikovaný škrob, Aroma, Regulátor kyselosti: Kyselina citronová; Konzervační látka: Sorbát draselný; Barva: košenila, kurkumin.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 1068 kJ
Energetická hodnota 252 kcal
Sacharidy 62 g
Z toho cukry 49 g

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

Kategorie, ve kterých se produkt nachází

1036924