0
K pokladně

Alpa Masážní emulze hřejivá

1 l
Běžná cena
149,90 Kč 149,90 Kč/l

Značka: Alpa

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

ALPA masážní emulze hřejivá je určena k přípravné masáži před sportovním výkonem. Zázvorový extrakt a kafr má hřejivé účinky na svaly.


O výrobci

Alpa je známá především Francovkou, která je přirozenou součástí domácností již více jak sto let. Všem dobře známý bylinný roztok je osvědčený jako prostředek proti svalovým bolestem, k dezinfekci ran, při chřipce i nachlazení nebo třeba masážích. Alpa je oblíbená dodnes a svůj sortiment značně rozšířila. Z Brna se závod v roce 1948 přestěhoval do Velkého Meziříčí a dnes si od moderní české společnosti mohou zákazníci vybrat z rozmanitého sortimentu masážních přípravků, dětské kosmetiky nebo vlasových a tělových přípravků.

 

Skladovací podmínky
+5 až +25 °C
Název a adresa výrobce
ALPA, a.s., HORNOMĚSTSKÁ 378, VELKÉ MEZIŘÍČÍ, 594 01
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení
Aqua, Paraffinum Liquidum, Glycerin, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Benzyl Alcohol, Creatine, Vanillyl Butyl Ether, Carbomer, Zingiber Officinale Root Extract, Alcohol Denat., Parfum, Allantoin, Tocopheryl Acetate, Camphor, Dehydroacetic Acid, Triethanolamine, CI 14700, Cinnamal, Citral, Eugenol, d-Limonene, Linalool

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1032555