0
K pokladně

Metro Chef Vepřová krkovice

cca 1 kg
Běžná cena
194,90 Kč 194,90 Kč/kg

Značka: Metro Chef

Země původu:
Česká republika / Německo / Dánsko / Španělsko / Polsko
Popis produktu

Metro Chef Vepřová krkovice

Maso vlastní výroby

Představujeme vám ty nejlepší produkty dané kategorie. Maso METRO Chef z Kozomína pochází ze surovin s dohledatelným původem až k samotnému farmáři i konkrétnímu zvířeti. Pod touto značkou naleznete kostky, nudličky a kalibrované plátky vepřového masa.

Vařte jako šéfkuchař s privátní značkou Metro Chef.

Metro Chef je hlavní vlajkovou lodí privátních značek společnosti MAKRO v potravinách. Pod tímto označením najdete kvalitní produkty, které uspokojí vaše náročné gurmánské potřeby a jsou ideální volbou pro všechny, kteří sdílejí nadšení pro vaření z kvalitních surovin.

Tato značka klade důraz na všechny potřebné certifikace výrobků a jejich dodavatelů, dodržování vysokých kvalitativních standardů a v neposlední řadě také na udržitelnost životního prostředí.

Sortimentní řada se pravidelně rozšiřuje o nové trendy výrobky, které stojí za vyzkoušení.

 

Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě 0-4 °C.
Název a adresa výrobce
INT SUP VAS MEAT, KOZOMIN, KOZOMIN, 277 45
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Vepřové maso.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1031833