0
K pokladně

Vitana Natur Hovězí bujón s kořenovou zeleninou

60 g
Běžná cena
44,90 Kč 748,33 Kč/kg

Značka: Vitana

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Nový Natur bujón obsahuje spoustu chutných ingrediencí, které dohromady tvoří skvělou chuť bujónu a tím i přirozenou chuť jídla, které s ním připravíte.

O výrobci

Aby jídlo bylo zároveň kvalitní a chutné a přitom snadno a rychle připravené. To je hlavním posláním firmy Vitana, která vznikla už v roce 1919 jako pražská firma. Už ve 30. letech se stala největším výrobcem polévkových přípravků v Československu. Dnes norskému vlastníkovi patřící firma má výrobu v Byšicích, Varnsdorfu a Roudnici nad Labem.

Doporučení

Kromě klasických vývarů se dá bujón použít při přípravě rizota, lehkých těstovinových jídel a k dochucení mnoha dalších pokrmů.

 

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu. Nevystavujte přímému slunečnímu záření.  
Název a adresa výrobce
VITANA, a.s., Mělnická 133, 277 32 Byšice
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 145 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 145 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení
Palmový tuk, mořská sůl 26,3 %, bramborový škrob, kvasnicový výtažek, kukuřičný škrob, přírodní aroma telecího masa, výtažek hovězího masa 2,5 %, cukr krupice, sušená zelenina 3 % (mrkev, cibule), sušené telecí maso 2 %, rostlinná vláknina, saturejka zahradní mletá, pepř černý mletý. Může obsahovat stopy lepku, vajec, mléka, celeru, lupiny.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 33.3 kJ
Tuky 0.57 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0.28 g
Sacharidy 0.58 g
Z toho cukry 0.069 g
Vláknina 0.024 g
Bílkoviny 0.14 g
Sůl 0.58 g

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1003086