0
K pokladně

Emco Super Mysli bez přidaného cukru Křupavé s jahodami

500 g
Akční cena 80,90 Kč
od 3 ks
91,90 Kč
od 2 ks
Běžná cena
119,90 Kč 239,80 Kč/kg

Značka: Emco

Země původu:
Česká republika
Zákonný název
Směs cereálií a jahod
Popis produktu

Proč je naše Mysli super? Protože je křupavé, ale neobsahuje přidaný cukr. Obsahuje pouze cukr přirozeně se vyskytující v jahodách a ovesných vločkách.

Díky vláknině, kterou získáváme z kořene čekanky je Mysli křupavé i bez použití cukru. Mrazem sušené jahody si zachovávají barvu, chuť i vitaminy jako čerstvé ovoce.

Naše první křupavé mysli bez přidaného cukru. Nepřidáváme žádná umělá sladidla. Naše Mysli jsou bez bez palmového tuku a přidaných barviv.

O VÝROBCI

Firmu Emco založil v roce 1990 Zdeněk Jahoda. První mysli a lupínky byly vyráběny a dováženy z Německa pod německými jmény. Od roku 1998 se Emco vyrábí u nás v České republice. Dnes je Emco lídrem na tuzemském trhu a vyváží do 50 zemí světa.

 

 

 

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu.
Název a adresa výrobce
Emco spol. s r.o., Türkova 2319/5b, 149 00  Praha 4, Česká republika. 
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Celozrnné ovesné vločky 49 %, rostlinná vláknina 20 % (čekanková A / řepná B / kukuřičná C - viz poslední písmeno šarže výrobku), řepkový olej, pšeničná mouka, pšenično-kukuřičná křupka (pšeničná mouka, kukuřičná drť, kukuřičná krupice), pšenično-kukuřičný  extrudát (pšeničná mouka, kukuřičná drť, kukuřičná krupice, jedlá sůl), strouhaný kokos 2,1 %, mrazem sušené jahody 1,5 %, přírodní aroma, antioxidanty (askorbylpalmitát, přírodní extrakt s vysokým obsahem tokoferolů).

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 1568 kJ
Energetická hodnota 374 kcal
Tuky 13 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 2.4 g
Sacharidy 46 g
Z toho cukry 4.6 g
Vláknina 19 g
Bílkoviny 8.6 g
Sůl 0.04 g

Alergeny

Lepek Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1002470