0
K pokladně

Pavlovín Hibernal

750 ml
Běžná cena
169,90 Kč 226,53 Kč/l

Značka: Pavlovín

Země původu:
Česká republika

Tento produkt je určen starším 18 let.

Při převzetí zboží bude ověřen váš věk.

Popis produktu

Víno zelenožluté barvy s výraznou černorybízovou vůní a příjemně kořenitou chutí doplněné pikantní kyselinkou. 

Produkt je určen k prodeji pouze osobám starším 18 let

Hodí se k studeným předkrmům, k pokrmům z bílého masa, rybám, ovčím a kozím sýrům.

Zajímavost

Víno Hibernal pochází z Německa. Je to kříženec odrůd Siebel a Ryzlink rýnský klon 239 GM. V ČR byla odrůda Hibernal zapsaná v roce 2004. Hrozen je malý až středně velký,  hustý se středně dlouhou stopkou. Bobule Hibernalu je malá až středně velká, kulatá. Barva bobule je šedočervená a dužina je bez zbarvení. Hibernal je náročný na stanoviště, méně pak na půdu. Víno Hibernal je výborné kvality, lehce aromatické po lipovém květu či broskvích, kořenité s charakterem Ryzlinku. Keře vína odrůdy Hibernal jsou odolné vůči houbovým chorobám a jsou vhodné pro integrované vinohradnictví i k produkci biovína.

O výrobci

Trojúhelník ve znaku firmy Vinium značí tři opěrné body, o které se toto vinařství opírá – přírodní zdroje, moderní technologie a schopné lidi. Vinařství s pomocí léty prověřených postupů zpracovává révu z těch nejúrodnějších oblastí na území Moravy. Spravuje vinice v podoblastech Velkopavlovická, Mikulovská, Znojemská a Slovácká. Vinium vzniklo ve 30. letech v metropoli moravského vinařství, ve Velkých Pavlovicích, kde sídlí dodnes.

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu a temnu.
Název a adresa výrobce
Pavlovín, spol. s r.o., Hlavní 666, Velké Pavlovice,69106
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

100% vína

Obsah alkoholu
11,5 %

Charakteristika

Barva bílá
Oblast ČR - Velkopavlovická
Odrůda Hibernal
Obsah cukru polosuché
Jakost zemské

Alergeny

Oxid siřičitý a siřičitany Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1020258