0
K pokladně

Panzani Maccheroni Express

500 g
Běžná cena
64,90 Kč 129,80 Kč/kg

Značka: Panzani

Země původu:
Francie
Popis produktu

Tyto malé tubičky potěší všechny děti! Už je nemusíte nechat čekat: za tři minuty je hotovo! Zbývá jen si pochutnat.

Kvalita Panzani

Co znamená Qualità Oro? Špičková kvalita Qualità Oro spočívá ve výběru těch nejlepších surovin. Protože je pro výrobu těstovin hlavní surovinou pšenice, můžeme usuzovat, že kvalita těstovin závisí především na ní. Pšenice tvrdá, nic jiného než pšenice tvrdá a voda! Žádná vejce, žádná měkká pšenice, nic navíc!

Výzkumy prokázaly, že je to právě pšenice, která dává těstovinám jejich vynikající chuť, barvu a optimální vlastnosti pro vaření. Zrna pšenice tvrdé jsou tedy pečlivě vybírána a výsledná směs je pak semleta na hrubou mouku semolinu. Tu pak svými výrobními postupy založenými na mnohaletých zkušenostech přemění Panzani v dokonalé těsto.

Hlavní výrobní komplex pro výrobu omáček vybudoval Panzani uprostřed španělských rajčatových polí. Může tak přísně dohlížet na všechny etapy pěstování rajčat. Panzani Vám tak může nabídnout výrobek, u kterého je přesně známý původ a kvalita.

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu.
Název a adresa výrobce
SAS Panzani, Lyon
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

100% krupice z tvrdozrnné pšenice. Může obsahovat stopy vajec.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 1505 kJ
Energetická hodnota 355 kcal
Tuky 1.5 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0.3 g
Sacharidy 72 g
Z toho cukry 3 g
Vláknina 2.7 g
Bílkoviny 12 g
Sůl 0.02 g

Alergeny

Lepek Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1019235