0
K pokladně

o.b. tampony ProComfort Super 16

16 ks
Běžná cena
94,90 Kč 5,93 Kč/ks

Značka: o.b.

Země původu:
Francie
Popis produktu

o.b.® ProComfortTM Super tampony, pro silnou menstruaci, s DynamicFitTM technologií a povrchem SilkTouch® pro maximální pohodlí* a spolehlivou ochranu, 16 ks.

Tampony o.b.® ProComfortTM Super s technologií Dynamic FitTM a povrchem SilkTouch® pro maximální pohodlí* a spolehlivou ochranu:

  • Díky 3D expanzi se tampon přirozeně přizpůsobí tvaru těla.
  • Pomocí zámkových drážek je tekutina účinně vedena dovnitř tamponu.
  • S povrchem SilkTouch® pro snadné zavádění a vyjímání tamponu.
  • Jádro tamponu je 100 % rostlinného původu.

 

Všechny tampony o.b.® jsou BEZ přidaných chemických škodlivin**, nebělené chlorem, neparfemované a gynekologicky testované. Nyní jsou k dispozici v novém moderním designu balení.

Tampony jsou dostupné v různých absorpcích, aby vyhovovaly Vašim individuálním potřebám v závislosti na síle periody.  o.b.® ProComfortTM Super doporučujeme pro silnou menstruaci.

V našem hlavním výrobním závodě ve Wuppertalu využíváme energii ze 100 % obnovitelných zdrojů. Krabička je min. ze 75 % vyrobena z recyklovaného papíru, je plně recyklovatelná a potištěna inkoustem na rostlinné bázi, který je šetrnější k životnímu prostředí.

Značka o.b.® už více než 70 let přináší ženám spolehlivou a diskrétní ochranu. Protože na tom, co je uvnitř, záleží.

Upozornění: Přiložený letáček s návodem jak tampony používat obsahuje důležité informace o menstruačním TSS, vzácném ale závažném onemocnění. Přečtěte si ho prosím a uchovejte v zájmu svého zdraví a hygieny.

 

 

Název a adresa výrobce
Johnson & Johnson, s. r. o., Walterovo náměstí 329/1, 158 00 Praha 5 - Jinonice

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1019050