0
K pokladně

Zott Monte Mléčný dezert s čokoládou a lískovými oříšky

150 g
Běžná cena
27,90 Kč 186,00 Kč/kg

Značka: Zott

Země původu:
Německo
Popis produktu

Mléčný dezert s čokoládou a lískovými oříšky.

O VÝROBCI

Vize potěšení
Mléko se svými kvalitními obsaženými látkami patří k nejdůležitějším základním složkám naší každodenní výživy. Jako dodavatel mléčných potěšení nabízíme našim spotřebitelům celou řadu atraktivních jogurtových a sýrových specialit a dezertů, které jsou vyráběny s aspekty zajištění maximální kvality a s vášní pro potěšení.

Rodina orientovaná na potěšení
Dodavatel mléčných potěšení Zott je dnes veden již třetí generací rodiny, jež ji má stále ve svém vlastnictví. Srdce rodiny majitelů bije po celé generace pro čerstvost mléka, spokojenost spotřebitelů, značky s perspektivní budoucností a potěšení.

Vize naší mlékárny se projevuje harmonickou shodou podnikatelského úspěchu s ekologickými a sociálními aspekty a zachováním hodnot pro budoucí generace. Naším cílem je nabídnout lidem u společnosti Zott dobrou budoucnost a vytvářet a vyrábět pro naše spotřebitele kvalitní produkty.

Skladovací podmínky
Uchovejte při teplotě +4°C až +8°C.
Název a adresa výrobce
Zott SE & Co. KG, Dr.-Steichele-Str. 4, D-86690 Mertingen, Německo
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Mléko (49%), smetana, cukr, modifikovaný škrob, kakaový prášek (0,8%), pasta z lískových oříšků (0,5%), čokoládový prášek (0,5%), stabilizátory karagenan, karubin, citronan vápenatý, aroma.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 813 kJ
Energetická hodnota 195 kcal
Tuky 13 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 8 g
Sacharidy 15 g
Z toho cukry 13 g
Bílkoviny 2 g

Charakteristika

Příchuť Čokoláda a oříšek
Obsah tuku v jogurtu 10% a více

Alergeny

Mléko Ano
Skořápkové plody Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1001553