Milí zákazníci, během noci 27.5.2024 v čase 2:00 - 3:00 může dojít k omezení funkčnosti webu a aplikace. Moc se omlouváme za případné komplikace.

0
K pokladně

Strepsils Citron bez cukru 24 pastilek

Registrovaný léčivý přípravek
Běžná cena
278,00 Kč 278,00 Kč/ks

Značka: Strepsils

Medicínský certifikát
Popis produktu

Pastilky Strepsils Citron bez cukru obsahují léčivé látky amylmetakresol a dichlorbenzylalkohol, které mají antiseptické účinky, tzn., že ničí bakterie, viry a kvasinky způsobující bolest v krku a záněty v dutině ústní a hltanu. Vhodné pro osoby od 6 let.

Dávkování

Dospělí užívají každé 2-3 hodiny 1 pastilku, maximálně 12 pastilek denně. Dospívající a děti od 6 let užívají každé 2-3 hodiny 1 pastilku, maximálně 6 pastilek za 24 hodin. Pastilky nechte volně rozpustit v ústech. Nepoužívejte pastilky před jídlem a během jídla. Nejezte ani nepijte po dobu alespoň 20 minut po použití tohoto přípravku. Přípravek je určen ke krátkodobé léčbě. Bez porady s lékařem neužívejte déle než 5 dní.

Upozornění

Přípravek Strepsils Citron bez cukru obsahuje isomalt a roztok maltitolu. Nutno vzít v úvahu při nesnášenlivosti některých cukrů. Není určeno pro děti do 6 let.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

SUKL ID
238040
SÚKL název
STREPSILS CITRON BEZ CUKRU 0,6MG/1,2MG PAS 24
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Léčivé látky jsou amylmetacresolum 0,6 mg a alcohol dichlorobenzylicus 1,2 mg v jedné pastilce.

Pomocné látky jsou kyselina vinná, dihydrát sodné soli sacharinu, citronové aroma, isomalt, roztok maltitolu.

Charakteristika

Forma Pastilky
Věk od (v letech) 6

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50117054