0
K pokladně

Strepsils Med a citron 24 pastilek

Registrovaný léčivý přípravek
Běžná cena
198,00 Kč 198,00 Kč/ks

Značka: Strepsils

Medicínský certifikát
Popis produktu

Léčivý přípravek Strepsils Med a citron jsou cucavé pastilky s chutí medu a citronu, které se používají k léčbě příznaků zánětlivých a infekčních onemocnění dutiny ústní a hltanu a k úlevě od bolesti v krku.

Dávkování

Dospělí nechat každé 2-3 hodiny volně rozpustit v ústech 1 pastilku. Používejte maximálně 12 pastilek v průběhu 24 hodin.

Dospívající a děti od 6 let nechat každé 2-3 hodiny volně rozpustit v ústech 1 pastilku. Používejte maximálně 6 pastilek v průběhu 24 hodin.

Upozornění

Strepsils Med a Citron obsahuje glukózu a sacharózu. Pokud Vám Váš lékař řekl, že nesnášíte některé cukry, poraďte se s ním, než začnete tento léčivý přípravek užívat. Přípravek obsahuje přibližně 1 g glukózy a 1,5 g sacharózy v jedné dávce, což je nutné vzít v úvahu u pacientů s cukrovkou.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

SUKL ID
238051
SÚKL název
STREPSILS MED A CITRON 0,6MG/1,2MG PAS 24
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Léčivými látkami jsou amylmetacresolum (0,6 mg) a alcohol dichlorobenzylicus (1,2 mg) v jedné pastilce.

Pomocnými látkami jsou kyselina vinná, med, silice máty peprné, deterpenovaná citronová silice, chinolinová žluť, prostý sirup 67 %, tekutá glukóza.

Charakteristika

Forma Pastilky
Věk od (v letech) 6

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50116867