0
K pokladně

Nicorette Classic Gum 4 mg léčivá žvýkací guma 105 žvýkaček

Registrovaný léčivý přípravek
Běžná cena
923,00 Kč 923,00 Kč/ks

Značka: Nicorette

Medicínský certifikát
Popis produktu

Nicorette Classic Gum 4 mg jsou žvýkačky, které vám pomohou přestat kouřit. Uvolňují malé terapeutické množství nikotinu, aby jej tělo mohlo vstřebat. Pomohou vám aktivně bojovat proti abstinenčním příznakům při odvykání kouření.

Dávkování

Žvýkačky použijte tehdy, když se dostaví touha po cigaretě. Zejména zpočátku je důležité žvýkat velmi pomalu a přerušovaně po dobu 30 minut. Nejdříve pomalu žvýkejte několik vteřin a následně udělejte přestávku. Po přestávce žvýkejte znovu 10x a pak přesuňte žvýkačku na 1 nebo 2 minuty pod jazyk nebo k tvářím. Žvýkejte znovu 10x a pak ponechte žvýkačku opět odpočinout. Počáteční dávku žvýkaček volte podle míry vaší nikotinové závislosti. Používání vhodné síly 8-12 žvýkaček denně by mělo být pro léčbu dostačující. Nepoužívejte více jak 24 žvýkaček denně. Léčba trvá obvykle nejméně 3 měsíce. Pravidelné používání žvýkaček déle než 12 měsíců se všeobecně nedoporučuje.

Upozornění

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

SUKL ID
150123
SÚKL název
NICORETTE CLASSIC GUM 4MG GUM MND 105
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Jedna léčivá žvýkací guma obsahuje nicotinum 4 mg (ve formě nicotini resinas 20 mg). Pomocná látka se známým účinkem: sorbitol. Seznam pomocných látek: uhličitan sodný, žvýkačková masa, sorbitol, krystalizující sorbitol 70 %, aroma, glycerol 85 %, chinolinová žluť.

Charakteristika

Forma Žvýkačky
Věk od (v letech) 18

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50050592