0
K pokladně

Nicorette FreshFruit Gum 4 mg léčivá žvýkací guma 30 žvýkaček

Registrovaný léčivý přípravek
Běžná cena
282,00 Kč 282,00 Kč/ks

Značka: Nicorette

Medicínský certifikát
Popis produktu

Nicorette FreshFruit Gum 4 mg jsou žvýkačky, které vám pomohou přestat kouřit. Uvolňují malé terapeutické množství nikotinu, aby jej tělo mohlo vstřebat. Pomohou vám aktivně bojovat proti abstinenčním příznakům při odvykání kouření.

Dávkování

Žvýkačky použijte tehdy, když se dostaví touha po cigaretě. Zejména zpočátku je důležité žvýkat velmi pomalu a přerušovaně po dobu 30 minut. Nejdříve pomalu žvýkejte několik vteřin a následně udělejte přestávku. Po přestávce žvýkejte znovu 10x a pak přesuňte žvýkačku na 1 nebo 2 minuty pod jazyk nebo k tvářím. Žvýkejte znovu 10x a pak ponechte žvýkačku opět odpočinout. Počáteční dávku žvýkaček volte podle míry vaší nikotinové závislosti. Používání vhodné síly 8-12 žvýkaček denně by mělo být pro léčbu dostačující. Nepoužívejte více jak 24 žvýkaček denně. Léčba trvá obvykle nejméně 3 měsíce. Pravidelné používání žvýkaček déle než 12 měsíců se všeobecně nedoporučuje.

Upozornění

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

SUKL ID
122272
SÚKL název
NICORETTE FRESHFRUIT GUM 4MG GUM MND 30
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Léčivou látkou je nicotini resinas 20 mg, což odpovídá nikotinum 4 mg.

Dalšími složkami jsou základ žvýkací gumy s antioxidantem (obsahuje butylhydroxytoluen E 321), xylitol, silice máty peprné, uhličitan sodný, draselná sůl acesulfamu, levomenthol, lehký oxid hořečnatý, mastek, dusík, ovocné aroma v prášku, čištěná voda, polysorbát 80, sukralóza, xylitol, hydroxypropylmethylcelulóza, arabská klovatina usušená rozprášením, oxid titaničitý, hlinitý lak chinolinové žluti.

Charakteristika

Forma Žvýkačky
Věk od (v letech) 18

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50049516