0
K pokladně

Topvet Ušní lihové kapky OČISTA pro kočky 50 ml

Veterinární přípravky
Běžná cena
125,00 Kč 125,00 Kč/ks

Značka: Topvet

Popis produktu

Veterinární přípravek pro kočky. Lihové kapky k důkladnému vyčistění znečistěného zvukovodu a zevního ucha kočky. Intenzivně rozpouští kožní maz, obsahuji přírodní látky s antiseptickým a hojivým účinkem. Pokožka zevního zvukovodu je po ošetření dokonale čistá.

Použití

Nakapejte přípravek do oblasti zevního zvukovodu a ucha. Následně ucho a zvukovod důkladně promněte. Aplikace by neměla být bolestivá. Nadbytek roztoku je možné odsát vatovým tamponkem. Po dokonalé očistě doporučujeme ošetřit zvukovod a pokožku zevního ucha přípravkem Ušní olejové kapky prevent – Topvet.

Upozornění

Používejte dle návodu k použití. Pouze pro zvířata. Doporučujeme vždy konzultovat zdravotní stav zvířete s veterinárním lékařem. Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku.

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Propylene Glycol, Aqua, Glycerin, Peg-35 Castor Oil, Ocimum Basilicum Oil, Cannabidiol, Alcohol Denat., Betula Pendula Bark, Citrus Paradisi Seed Extract, Chamomilla Recutita Flower Extract, Commiphora Myrrha Oil, Calendula Officinalis Flower Extract.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50131719