0
K pokladně

Topvet For Pets Mast na tlapky a drápky 50 ml

Veterinární přípravky
Běžná cena
184,00 Kč 184,00 Kč/ks

Značka: Topvet

Popis produktu

Mast na tlapky a drápky Topvet je luxusní prostředek k preventivnímu ošetření kůže tlapek, drápků a jejich lůžek. Mast s jojobovým a měsíčkovým olejem vykazuje místní ochranný účinek proti nepříznivým vlivům prostředí, zejména proti vlivu soli, posypových materiálů, dráždivých látek uvolňujících se z horkých asfaltových povrchů chodníků a vozovek, nadměrné vlhkosti, prachu, bláta, cizorodých látek aj. Mast optimálním způsobem vyživuje, regeneruje a hojí drápky a jejich lůžka.

Použití

Naneste v dostatečném množství na polštářky tlap, drápky a pokožku v oblasti lůžka drápku a důkladně vetřete. Vhodné používat celoročně.

Upozornění

Řiďte se návodem k použití! Neaplikujte na sliznice. Pouze pro zvířata. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Bambucké máslo, včelí vosk žlutý, lanolin, kokosový olej, jojobový olej za studena lisovaný, arganový olej BIO za studena lisovaný, rakytníkový olej, měsíčkový olej, Tocomix.

Charakteristika

Forma Mast

Název produktu

Produktová řada For Pets

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50125449