0
K pokladně

Topvet For Pets Imunita sirup pro psy 200 ml

Veterinární přípravky
Běžná cena
188,00 Kč 188,00 Kč/ks

Značka: Topvet

Popis produktu

Veterinární přípravek s betaglukany, echinaceou a vitaminem C pro podporu imunitního systému. Obsahuje komplex bylinných extraktů z třapatky nachové neboli echinacey, rakytníku a Aloe vera, které podporují přirozenou odolnost organizmu.

Použití

Podávejte 5 ml (čajová lžíce) přípravku na 10 kg hmotnosti denně. Přípravek podávejte v jednom cyklu 5-6 dnů a následně na 2 dny vysaďte. Takto postupujte 5-6 týdnů.

Upozornění

Řiďte se návodem k použití! Pouze pro zvířata. Doporučujeme vždy konzultovat zdravotní stav zvířete s veterinárním lékařem. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Invertní fruktózový sirup, třapatka nachová vodný extrakt, lichořeřišnice větší vodný extrakt, rakytník řešetlákový vodný extrakt, vitamín C, Aloe vera juice, Beta 1,3 D Glucan standardizovaný extrakt, sorban draselný. 5 ml sirupu obsahuje: Echincea kořen vodný extrakt 80 mg, lichořeřišnice větší vodný extrakt 30 mg, rakytník řešetlákový 30 mg, betaglukan standardizovaný extrakt 10 mg, Aloe vera juice 25 mg, vitamin C 15 mg.

Charakteristika

Forma Sirup
Forma Sirup

Název produktu

Produktová řada For Pets

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50125446