0
K pokladně

Fiorini BIO Bazalkové pesto

190 ml
Původní cena
99,90 Kč
84,90 Kč 446,84 Kč/l

Značka: Fiorini

Země původu:
Francie
Zákonný název
Bazalkové pesto
Popis produktu

Pesto je vhodné pro dochucení zeleninových salátů nebo pokrmů z těstovin, ale i na pizzu nebo do domácích sendvičů. Bio pesto alla genovese se jednoduše vyrábí z bazalky, piniových a jiných oříšků, sýru, česneku, soli a olivového oleje.

O dodavateli

DELMART je česká obchodní společnost, jejíž vizí je vytvořit v Česku důvěryhodný koncept kvalitních potravin, který nastaví standardy trhu. Proč vlastně DELMART vznikl? Kvalita potravin v našich prodejnách DELMART je jiná než v běžných řetězcích. Máme standardy, které zajišťují tu nejvyšší jakost námi prodávaných výrobků. Každý, kdo vyznává zdravý životní styl a ví, že správné potraviny jsou jeho nedílnou součástí, se stává naším zákazníkem.
Do sortimentu postupně přidáváme naši privátní značku DELMART a snažíme se, aby byla synonymem kvality.

Adresa dodavatele
DELMART s.r.o., U Makra 123, 251 01 Čestlice, Česká republika
Skladovací podmínky
Skladujte v suchu, chraňte před slunečním zářením.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Slunečnicový olej 43%, bazalka 35%, tvrdý SÝR 6,5% (MLÉKO, sůl, syřidlo), KEŠU OŘECHY 6,1%, voda, sůl, bramborový škrob, cukr, PINIOVÉ OŘECHY 0,2%, česnek, regulátor kyselosti: kyselina mléčná. BIO.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 1371 kJ
Energetická hodnota 332 kcal
Tuky 32.5 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 4.3 g
Sacharidy 5.1 g
Z toho cukry 1.3 g
Bílkoviny 4.3 g
Sůl 1.9 g

Alergeny

Mléko Ano
Skořápkové plody Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1066368