0
K pokladně

Naud Cognac VS (40%) (dárkový box)

700 ml
Běžná cena
799,90 Kč 1 142,71 Kč/l

Značka: Naud

Země původu:
Francie

Tento produkt je určen starším 18 let.

Při převzetí zboží bude ověřen váš věk.

Popis produktu

Jean-Michel NAUD je přesvědčen, že získání kvalitní brandy je podmíněno precizní destilací vína.

Se svým synem Pierrem vybírají hrozny v optimální zralosti z nejlepších ročníků v oblasti AOC.

Ugni blanc, pěstované převážně na jílovito-vápenitých půdách, je ceněno pro svou pomalou zralost a jemnost, kterou dodává eaux-de-vie. Colombard, dříve sklízený převážně na chudých půdách, dodává koňakům jemné ovocné a květinové tóny.

O dodavateli

Fungujeme již od roku 1518 a jsme nejstarší palírna v Evropě pokračující v prostějovské tradici a využívající znalostí a zkušeností získaných za téměř 500 let výroby lihovin. Již od roku 1518 jsme pokračovateli úspěšné výroby alkoholických nápojů v Česku a ctíme závazek v této tradici Palírny U Zeleného stromu pokračovat. Známe dobře trendy chování spotřebitelů a příležitosti konzumace alkoholických nápojů. Přinášíme radost všem a po celém světě naplňujeme potřeby a hodnoty životního stylu konzumentů.

Jsme přímým nástupcem českých likérek KB likér a Starorežná Prostějov (2011 – 2016 GRANETTE&STAROREŽNÁ Distilleries a.s.). Navazujeme tak na bohatou tradici obou předních českých tradičních výrobců lihovin. Do výrobního portfolia firmy patří značky jako Stará myslivecká, BLEND 42 VODKA, Hanácká vodka, Starorežná, Vaječný sen, Royal, pravé ovocné destiláty Palírna U Zeleného stromu a další značky a produkty, kterých je celkem více než stovka.

 

 Produkt je určený k prodeji pouze zákazníkům starším 18 let.

 

 

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu při teplotě 5-24°C
Název a adresa výrobce
Famille Naud - Maîtres Distillateurs, 4 Rue des Distilleries, 17800 Pons, Francie
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Voda, líh.

Obsah alkoholu
40,0 %

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1062436