0
K pokladně

Authentic Gothajský salám

cca 210 g
Běžná cena
46,18 Kč 219,90 Kč/kg

Značka: Authentic

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Pochutnejte si na poctivém salámu s chlebem či octem a cibulí

Milovníkům ho netřeba představovat. Vy ho určitě vyzkoušejte. Lehce zauzený jemný salám z hovězího a vepřového masa jsme dochutili česnekem a paprikou hezky přírodního původu, bez náhražek. A samozřejmě je také bezlepkový

 


Uzeniny jako za zlatých časů, kdy se masem nešetřilo!

Ochutnejte řadu uzenin, kterou pro nás připravuje řezník Martin Klouda. Martin je mistr řezník ze staré školy. České a moravské farmy má v merku a moc dobře ví, kde se o zvířata starají nejlépe, čím je krmí a kde může čekat maso nejlepší kvality. Rozumí koloběhu přírody, masu i jeho způsobům zpracování, které posouvá dál díky novým technologiím. Stačí ochutnat a hned pochopíte, že tenhle řezník je jeden z milionu.

 

 

Vyrobeno pro
Košík.cz, Evropská 11/2758, 160 00 Praha 6-Dejvice, Česká republika
Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě od 0-7°C.
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 4 dny

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 3 dny

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Vepřové maso 41 %, vepřové sádlo, hovězí maso 24 %, dusitanová solící směs (jedlá sůl, konzervant dusitan sodný), zelenina: česnek a sušená paprika, koření, stabilizátor trifosforečnany, kouř z bukového dřeva.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 1659 kJ
Energetická hodnota 402 kcal
Tuky 39 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 17 g
Bílkoviny 13 g
Sůl 1.8 g

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1059234