0
K pokladně

Authentic Vepřový jazyk

cca 700 g
Běžná cena
80,43 Kč 114,90 Kč/kg

Značka: Authentic

Země původu:
Česká republika
Chov/Vykrmeno:
Česká republika
Poraženo:
Česká republika
Popis produktu

Ať zapracujete jazyk do jakéhokoli pokrmu, bude obsahovat jen tolik tuku, kolik sami přidáte.

Toto naprosto libové maso je sice časově náročnější na úpravu, ale čekání se vám rozhodně vyplatí. Nejlepší chuť získáte pomalý vařením po dobu okolo dvou hodin. Kdo chce šetřit čas, může použít tlakový hrnec a za půl hodiny je hotovo. Po uvaření nezapomeňte jazyk oloupat. Až pak ho nakrájejte a případně dál zpracujte.

Jen péct se dá jazyk snad na sto způsobů. Jde také smažit a nezaměnitelnou chuť má po zauzení. Možnosti jeho úprav jsou tedy nevyčerpatelné.České maso Authentic od Brejchy: řeznická kvalita, která myslí na přírodu

Máte rádi maso hezky česky? Rozmazlete chuťové pohárky hovězím a vepřovým, které zpracovala legendární rodinná firma Petra Brejchy. Na začátku jeho příběhu bylo nadšení pro řemeslo a podporu regionálních farmářů. Maso proto vozí pouze z ověřených českých chovů, max. ze vzdálenosti 100 km.

Dnes provozuje jeden ze tří největších provozů na zpracování hovězího v ČR, který operuje dle zásad wellfare. Zvířata tu před porážkou mají dvojnásobnou velikost stájí než stanovuje wellfare se systémem jednosměrného nahánění.

Brejchovy priority? Nejpřísnější hygienické standardy s minimálním dopadem na životní prostředí. Recyklují zbytkové teplo pro další využití, s pomocí unikátních technologií společnosti Ecolab šetří teplou vodu a navíc kladou důraz na zpracování všech produktů výroby – namísto vyhazování zbytků je předávají k využití v sektoru krmiva pro mazlíčky.

Maso od pana Brejchy je následně stařené, porcované a balené ve společnosti Aspius v Mníšku pod Brdy, jejichž závod byl oceněn hodnocením „high level“ v rámci certifikace IFS (International Foods Standards) a je jedním z nejmodernějším u nás.

 

 

Vyrobeno pro
Košík.cz, Evropská 11/2758, 160 00 Praha 6-Dejvice, Česká republika
Skladovací podmínky
Skladujte v suchu při teplotě 0-4°C.
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 4 dny

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 4 dny

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Vepřové droby.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1056099