0
K pokladně

ALNATURA BIO Čokoláda mléčná

100 g
Akční cena 41,90 Kč
od 2 ks
Běžná cena
52,90 Kč 529,00 Kč/kg

Značka: ALNATURA

Země původu:
Německo
Popis produktu
Čokoláda, klasika mezi sladkostmi. Dopřejte si chvíli rozmazlování s plnotučnou mléčnou čokoládou od Alnatury. Všechny suroviny pocházejí z ekologického zemědělství.
  • BIO kvalita
  • bez lecitinu

O výrobci   

Německá společnost Alnatura působí v oblasti distribuce potravin s důrazem na udržitelnost a ekologii od roku 1984. Sídlem se nachází v německém Darmstadtu a zakladatelem je Götz Rehn, který stojí v čele společnosti dodnes.  

V roce 2003 proběhlo zahájení prodeje BIO produktů Alnatura v prodejnách Dohle. Mnoho produktů Alnatura nese pečeť ekologického sdružení, jako je Bioland, Demeter nebo Naturland. Tato trojice je pomyslným strážcem a garantem ekologického zemědělství.   

Klíčové vlastnosti BIO řady Alnatura  

  • 100% organické ingredience 
  • přísady podle směrnic  Bioland , Demeter a Naturland 
  • méně je často více: zejména pro sůl a cukr - mnoho produktů Alnatura má záměrně snížený obsah cukru 
  • vývoj produktů s externími odborníky 
  • co nejkratší seznamy ingrediencí - vyhnutí se přísadám kdekoli je to možné 
  • do sklenice, sáčku jde jen to, co je opravdu nutné 

Udržitelnost je nezbytnou součástí firemní kultury a filozofie Alnatura. Jedná se o nejdůležitější pilíř, který je postaven z respektu a úcty k životnímu prostředí.  Chápání udržitelnosti společnost zobrazuje jako lemniscateznamení nekonečna, protože všechno je propojeno a má na sebe vliv.   

Alnatura se řídí heslem “smysluplné pro lidi i planetu”. Rozmanitá příroda a udržitelné zemědělství jsou základem veškerého života. Na pozadí klimatických změn a milionů ohrožených druhů zvířat a rostlin je tato vize pro ekosystém důležitější než kdy dříve 

A právě proto je klíčové, aby místo čistě ekonomických zájmů byli do středu našich myšlenek a činů postavený člověk a udržitelná společnost 

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu a chraňte před teplem.
Název a adresa výrobce
Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma Ghandi-Str. 7. 64295 Darmstadt, Germany
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Surový třtinový cukr, kakaové máslo, sušené plnotučné MLÉKO, kakaová hmota, sušená SMETANA, sušené odstředěné MLÉKO, Bourbon-vanilla extrakt z kontrolovaného biologického zemědělství (Může obsahovat: LEPEK, SKOŘÁPKOVÉ PLODY)

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 2410 kJ
Energetická hodnota 579 kcal
Tuky 39 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 25 g
Sacharidy 49 g
Z toho cukry 48 g
Bílkoviny 7 g
Sůl 0.24 g

Alergeny

Mléko Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1054777