Získejte dopravu zdarma na 7 dní jako odměnu. Stačí objednat alespoň za 1 500 Kč s doručením do 3. 3. a od 4. 3. vám ji aktivujeme.

0
K pokladně

EveryDay Anglická slanina

100 g
Běžná cena
29,90 Kč 299,00 Kč/kg

Značka: EveryDay

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

EveryDay anglická slanina krájená.

Plátky anglické slaniny vyrobené s láskou a precizností českých uzenářů. Specialita z libových plátků vepřového bůčku, které jsou k sobě úhledně poskládané.

 

 

EVERYDAY: PŘESTAŇTE VOLIT MEZI CENOU A KVALITOU

Každý den dobře jíst, pochutnat si, a přitom hravě vyjít s penězi? S naší značkou EveryDay to zvládnete. Její logo označuje potraviny za lidovou cenu, ovšem v nejvyšší možné kvalitě. S EveryDay nakoupíte výhodně poctivé maso a uzeniny, mléčné produkty, vejce i hotová jídla. Dohromady přes 140 položek, které v kuchyni využijete každý den, a to za cenu, kterou si můžete vždy dovolit.

Ušetřete (s) EveryDay.

 

 

Vyrobeno pro
Košík.cz, Evropská 11/2758, 160 00 Praha 6-Dejvice, Česká republika
Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě 0-5°C.
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 14 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 14 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Vepřový bok bez kosti; voda; dusitanová solicí směs (jedlá sůl, konzervant: dusitan sodný, jodičnan draselný); bramborový škrob; stabilizátor: difosforečnany, trifosforečnany; dextróza, acetát zesíťovaného adipátu škrobu; zahušťovadlo: karagenan; antioxidant: kyselina L - askorbová; látka zvýrazňující chuť a vůni: glutamát sodný, extrakty koření; barvivo: karamel.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 1032 kJ
Energetická hodnota 248 kcal
Tuky 9.5 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 8.2 g
Sacharidy 3 g
Bílkoviny 18 g
Sůl 1.9 g

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1053725