0
K pokladně

ARO Vlašská jádra

100 g
Akční cena 22,90 Kč
od 3 ks
25,90 Kč
od 2 ks
Běžná cena
39,90 Kč 399,00 Kč/kg

Značka: ARO

Země původu:
Ukrajina
Popis produktu

Vyloupané vlašské ořechy, jsou skvělým zdrojem bílkovin, minerálů a zdravých tuků. Mají také vysoký obsah omega-3 mastných kyselin, která má nepřeberné množství zdravých účinků na náš organismus. Vlašské ořechy jsou vynikající samy o sobě, ale uplatnění mají také v kuchyni. Skvěle se hodí do zeleninových i ovocných salátů a často se používají i při pečení.

 

ARO – levně, ale kvalitně.

Značka ARO je privátní značkou makro.  ARO nabízí široký sortiment potravinového i spotřebního zboží. V každém sektoru zboží má ARO svého zástupce, jako cenově výhodnější variantu známých značek. Veškeré produkty se vyrábějí ve standardní a stálé kvalitě odpovídající mezinárodním směrnicím.

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu při teplotě 5-25°C.
Název a adresa výrobce
ENCINGER SK s.r.o., JADRANSKÁ 13, BRATISLAVA, 841 01
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

MŮŽE OBSAHOVAT: Sezamová semena a výrobky z nich,Jádra podzemnice olejné (arašídy) a výrobky z nich,Mléko a výrobky z něj (včetně laktózy),Skořápkové plody a výrobky z nich

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 2830 kJ
Energetická hodnota 686 kcal
Tuky 65.5 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 5.9 g
Sacharidy 4.4 g
Z toho cukry 3.8 g
Vláknina 6.5 g
Bílkoviny 16.5 g
Sůl 0.01 g

Alergeny

Skořápkové plody Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1053461