0
K pokladně

Fazer Tutti Frutti Sour

120 g
Běžná cena
39,90 Kč 332,50 Kč/kg

Značka: Fazer

Země původu:
Finsko
Popis produktu

Ovocné bonbóny bez želatiny.

Pracujeme na více přírodním světě. Jeden bonbón, jeden úsměv a jedno setkání. Proto jsou bonbóny Fazer Tutti Frutti vyráběny pouze z přírodních barviv a dochucovadel. Navíc je většina z nich veganská. Je to dobrý pocit dobře si vybrat.


 

O DODAVATELI

Společnost DAINTIES 4U, s.r.o. je výhradním dovozcem a distributorem značkových cukrovinek. Mezi klíčové značky v portfoliu patří výrobky společnosti Fazer Confectionery.

Fazer Confectionery je největším a nejúspěšnějším výrobcem čokoládových cukrovinek ve skandinávském regionu. Mezi její mezinárodně nejznámější značky patří čokolády a pralinky Geisha, Karl Fazer a dále značky Dumle, Tutti Frutti, Marianne, Fazermint a další.

Společnost DAINTIES 4U, s.r.o. dodavatelsky spolupracuje se všemi významnými nadnárodními i lokálními společnostmi na českém a slovenském trhu, které se zabývají maloobchodním či velkoobchodním prodejem značkových cukrovinek.

 

 

Adresa dodavatele
DAINTIES4U s.r.o., Na Veselou 962, 266 01 Beroun, Česká republika
Skladovací podmínky
Skladujte na suchém a chladném místě.
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 234 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 214 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Cukr, glukózový sirup, PŠENIČNÝ škrob, modifikovaný škrob, regulátory kyselosti (E270, E330, E325), kukuřičný škrob, plně hydrogenovaný rostlinný tuk (palmový, řepkový, slunečnicový), potravinářská barviva (koncentrát z černé mrkve, světlice barvířská, povijnice batátová, spirulina a jablko), přírodní aromata.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 1526 kJ
Energetická hodnota 363 kcal
Tuky 0.5 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0.5 g
Sacharidy 90 g
Z toho cukry 62 g
Bílkoviny 0.5 g
Sůl 0.27 g

Alergeny

Lepek Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

Kategorie, ve kterých se produkt nachází

1052595