0
K pokladně

Authentic Vepřová krkovice bez kosti

cca 840 g
Běžná cena
218,32 Kč 259,90 Kč/kg

Značka: Authentic

Země původu:
Česká republika
Chov/Vykrmeno:
Česká republika
Poraženo:
Česká republika
Popis produktu

Krásná vepřová krkovička z naší prémiové řady Authentic.

Krkovička je jedním z nejpopulárnějších kousků vepřového – a zaslouženě! Maso je krásně (ale mírně) prorostlé tukem, což mu dopřává dokonale šťavnatou strukturu, lahodnou chuť a neodolatelnou vůni. Může to dosvědčit každý, kdo ji někdy opékal na grilu.

TIP NA PŘÍPRAVU

Doporučujeme pořídit na rodinnou grilovačku, ale dobrá je i v troubě nebo na pánvi, takže nemusíte čekat na sezónu. Poslouží také jako základ pro šťavnaté řízky a další minutky připravené na pánvi.České maso Authentic od Brejchy: řeznická kvalita, která myslí na přírodu

Máte rádi maso hezky česky? Rozmazlete chuťové pohárky hovězím a vepřovým, které zpracovala legendární rodinná firma Petra Brejchy. Na začátku jeho příběhu bylo nadšení pro řemeslo a podporu regionálních farmářů. Maso proto vozí pouze z ověřených českých chovů, max. ze vzdálenosti 100 km.

Dnes provozuje jeden ze tří největších provozů na zpracování hovězího v ČR, který operuje dle zásad wellfare. Zvířata tu před porážkou mají dvojnásobnou velikost stájí než stanovuje wellfare se systémem jednosměrného nahánění.

Brejchovy priority? Nejpřísnější hygienické standardy s minimálním dopadem na životní prostředí. Recyklují zbytkové teplo pro další využití, s pomocí unikátních technologií společnosti Ecolab šetří teplou vodu a navíc kladou důraz na zpracování všech produktů výroby – namísto vyhazování zbytků je předávají k využití v sektoru krmiva pro mazlíčky.

 

 

Vyrobeno pro
Košík.cz, Evropská 11/2758, 160 00 Praha 6-Dejvice, Česká republika
Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě od 0 °C do +7°C.
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 5 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 2 dny

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Vepřová krkovice bez kosti.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

Kategorie, ve kterých se produkt nachází

1041987