0
K pokladně

Delmart Kuřecí vývar

600 ml
Běžná cena
109,90 Kč 183,17 Kč/l

Značka: Delmart

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Vynikající kuřecí vývar se zeleninou.

O ZNAČCE

DELMART je česká obchodní společnost, jejíž vizí je vytvořit v Česku důvěryhodný koncept kvalitních potravin, který nastaví standardy trhu.

"V DELMART věříme, že se dobré jídlo neobejde bez kvalitních a čerstvých surovin, a proto při výběru každého výrobku pečlivě dbáme na jeho složení, zpracování a původ. V supermarketech DELMART najdete každý den širokou nabídku všeho, co máte rádi. Vybíráme pro vás to nejlepší ze všech koutů světa. Důležitá je pro nás tradice a ověřené postupy při výrobě."

Proč vlastně DELMART vznikl? Kvalita potravin v našich prodejnách DELMART je jiná než v běžných řetězcích. Máme standardy, které zajišťují tu nejvyšší jakost námi prodávaných výrobků. Každý, kdo vyznává zdravý životní styl a ví, že správné potraviny jsou jeho nedílnou součástí, se stává naším zákazníkem.
Do sortimentu postupně přidáváme naši privátní značku DELMART a snažíme se, aby byla synonymem kvality.

Dodavatel: DELMART s.r.o., U Makra 123, 251 01 Čestlice.

Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě od 0°C do +4°C. Po otevření ihned zkonzumujte.
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 11 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 7 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Kuřecí vývar 65% (pitná voda, kuřecí skelety, mrkev, CELER, petržel, cibule, řepkový olej, jedlá sůl, pepř, bobkový list, nové koření, pepř celý), zelenina 30% (mrkev, CELER, petržel), kuřecí prsa bez kůže 5%., pepř mletý, jedlá sůl, pepř celý. Může obsahovat stopy vajec, ryb, mléka a hořčice.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 138 kJ
Energetická hodnota 33 kcal
Tuky 0.53 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0.13 g
Sacharidy 1.53 g
Z toho cukry 1.28 g
Bílkoviny 5.02 g
Sůl 0.3 g

Alergeny

Mléko Ano
Celer Ano
Hořčice Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1029760