0
K pokladně

Ria Dámské vložky Ultra Normal Plus 2x10ks

20 ks
Běžná cena
89,90 Kč 4,50 Kč/ks

Značka: Ria

Země původu:
Slovenská republika
Popis produktu

Ultratenké dámské vložky Ria ultra poskytují spolehlivou každodenní ochranu. Díky extra savému jádru, které přemění tekutinu na gel zajišťují dokonalou absorpci a tekutinu nikdy nepropustí. Hedvábně jemný povrch a elegantní potisk dodávají pocit jemnosti a pohodlí.

Ultra tenké dámské vložky mají speciální drážky, které skvěle rozvádí tekutinu a umožňují její spolehlivé vstřebávání. Jemné póry na speciálním povrchu odvádějí vlhkost ihned do nitra vložky a zajišťují tak příjemný pocit sucha. Ultra tenké savé jádro absorbuje několikanásobně větší objem vlhkosti, než je jeho vlastní hmotnost, a udržuje ji uvnitř vložky.

Vložky Ria Ultra jsou určeny pro každodenní použití v průběhu menstruace.

  • Mimořádně tenké a savé jádro.
  • Jemný povrch.
  • Speciální drážky pro lepší rozvod tekutiny.

O ZNAČCE

Seznamte se s výrobky dámské hygieny značky Ria, které se dokonale přizpůsobí potřebám vašeho těla a poskytnou vám diskrétní ochranu. Výrobky Ria jsou vyvíjeny s ohledem na vaše maximální bezpečí a jedinečný komfort, a to jak během menstruace, tak i mimo ni. Navíc díky širokému sortimentu máte jistotu, že si vyberete, ať jsou vaše požadavky jakékoli.

 

 

Adresa dodavatele
HARTMANN – RICO a.s., Masarykovo nám. 77, 664 71 Veverská Bítýška, Česká republika
Skladovací podmínky
Skladujte v suchu.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Netkaný textil, airlaid, buničina, PE folie, silikonový papír.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1027989