0
K pokladně

Cosmos Classic náplast voděodolná 1mx6cm

Běžná cena
37,90 Kč 37,90 Kč/ks

Značka: Cosmos

Země původu:
Španělsko
Popis produktu

Základní voděodolná náplast odolává vlhkosti i krátkodobému působení vody. Není určena k ochraně rány při koupání a sprchování. Náplasti Cosmos voděodolné jsou vhodné pro každodenní použití tam, kde je vyšší vlhkost a dochází k častějšímu styku s vodou.

Náplast účinně kryje drobná zranění na kůži a chrání je před vniknutím nečistot. Hypoalergenní lepidlo je šetrné k pokožce, kterou nedráždí.

Náplasti Cosmos jsou vhodné pro použití u menších typů povrchových ran a při odřeninách.

VÝHODY

- Pružný textilní materiál.
- Prodyšná, nelepí se k ráně.
- Hypoalergenní lepidlo nedráždí pokožku.
- Kulaté provedení vhodné na ošetření mateřských znamínek.

PARAMETRY

- Náplast s hypoalergenním lepidlem.
- Prodyšná struktura umožňuje pokožce dýchat.
- Odolná vůči vlhkosti.

POUŽITÍ

Po vyjmutí náplasti z obalu ji opatrně přiložte na postižené místo a přitiskněte. Chvíli zahřívejte rukou pro lepší přilnutí k pokožce. Po odstranění náplast zlikvidujte.

UPOZORNĚNÍ

Jedná se o zdravotnický prostředek. Před použitím si vždy pečlivě přečtěte informace o přípravku a je-li součástí tak i návod k použití.

O COSMOS

Hledáte spolehlivou první pomoc při oparech, puchýřích a drobných poraněních? Pak jste na správném místě. Značka Cosmos® v sobě spojuje kvalitu, tradici i důmyslná řešení jednoho z nejvýznamnějších výrobců zdravotnických potřeb - společnosti HARTMANN - RICO. Nabízejí spolehlivou první pomoc při všech typech drobných poranění. Splňují nejmodernější kritéria a výrazně urychlují hojení rány.

      

Název a adresa výrobce
HARTMANN – RICO a.s., Masarykovo nám. 77, 664 71 Veverská Bítýška
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Polyethylen, hypoalergenní lepidlo, viskóza, silikonový papír. Pevná voděodolná tkanina.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1027943