0
K pokladně

Tany Šumavský tavený sýr smetanový

140 g
Akční cena 24,90 Kč
od 2 ks
Běžná cena
29,90 Kč 213,57 Kč/kg

Značka: Tany

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Tavený sýr nemusí nutně skončit jen samotný na pečivu – smetanový, který má sám o sobě jemnou chuť, můžete jo použít i jako základ pomazánek, zeleninových krémových polévek, zapékacích směsí. V jednom balení je 5 ks oblíbených trojúhelníčkových „koláčků“, ideální příležitost vytvořit si zásobu. Z trojúhelníčků bývají nadšení malí strávníci, kteří je rádi ukusují jen tak.


O výrobci
Češi jsou milovníci tavených sýrů, v jejich roční spotřebě drží světové prvenství. Pro společnost Tany, která je jedním z jejich nejvýznamnějších českých producentů, je kvalita jejích sýrů závazkem – spoléhá se na české suroviny a nejmodernější technologie. Sídlo společnosti je v centru Šumavy, v Nýrsku, takže sýry se opravdu mohou pyšnit přídomkem „to nejlepší z Šumavy“.

Skladovací podmínky
skladujte při teplotě od +4°C do +8°C
Název a adresa výrobce
TANY, spol. s r.o., UL. ČSL. LEGIÍ 563, NÝRSKO, 340 22
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Pitná voda, SÝRY, MÁSLO, sušená SYROVÁTKA, sušené MLÉKO, stabilizátor: modifikovaný kukuřičný škrob, karagenan, tavicí soli: E452, E450, E341, E339, AROMA.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 877 kJ
Energetická hodnota 209 kcal
Tuky 17 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 11 g
Sacharidy 9.7 g
Z toho cukry 3.7 g
Bílkoviny 6.5 g
Sůl 1.9 g

Alergeny

Mléko Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1024054