0
K pokladně

Mlékárna Kunín Selský jogurt čokoláda

200 g
Běžná cena
21,90 Kč 109,50 Kč/kg

Značka: Mlékárna Kunín

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

 

Kunín Selský jogurt je hustý a přírodní. Je vyráběn tradičním způsobem zrání v kelímku díky čemuž má lámavou, hustou texturu. Zároveň je přírodním zdrojem vápníku a obsahuje zdraví prospěšné Bifidobakterie a Laktobacily. Kunín Selský jogurt čokoládový můžete přidat do ranního müsli nebo si ho dát jen tak za odměnu místo čokoládové tyčinky. Navíc má nízký obsah tuku.

O výrobci

S mottem "dobré věci se prostě nemění" přináší mlékárna Kunín zákazníkům své kvalitní produkty už od roku 1940. V roce 2013 se mlékárna Kunín přestěhovala do Ostravy-Martinova. V současnosti je majitelem Mlékárny Kunín francouzská společnost Lactalis.

Mlékárna aktuálně vyrábí jogurty mnoha příchutí, různé druhy mléka včetně mléka se sníženým obsahem laktózy, fermentované nápoje, smetany, dezerty a další mléčné výrobky

 

 

 

Skladovací podmínky
Uchovejte při teplotě +2 °C až +8 °C. Po otevření ihned spotřebujte.
Název a adresa výrobce
Lactalis CZ, s.r.o., Líbalova 2348/1, 149 00 Praha 4 - Chodov
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 18 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 18 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení
Mléko , mléčná bílkovina, čokoládová složka 18% (cukr, kakaový prášek se sníženým obsahem tuku, čokoláda v prášku 5,6% (sacharósa, kakaový prášek), modifikovaný škrob, kyselina mléčná, aroma, jedlá sůl), jogurtová kultura .

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 386 kJ
Energetická hodnota 92 kcal
Tuky 3 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 1.9 g
Sacharidy 12.8 g
Z toho cukry 12 g
Bílkoviny 3.4 g
Sůl 0.1 g

Alergeny

Mléko Ano

Charakteristika

Příchuť Čokoláda a oříšek
Obsah tuku v jogurtu 3 - 5,9%

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1001362