0
K pokladně

Mlékárna Kunín Selský jogurt s lesní jahodou

200 g
Běžná cena
21,90 Kč 109,50 Kč/kg

Značka: Mlékárna Kunín

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Kunín Selský jogurt je hustý a přírodní. Je vyráběn tradičním způsobem zrání v kelímku díky čemuž má lámavou, hustou texturu. Zároveň je přírodním zdrojem vápníku a obsahuje zdraví prospěšné Bifidobakterie a Laktobacily. Kunín Selský jogurt s lesními jahodami má jemnou, přírodní chuť lesní jahody. Navíc má nízký obsah tuku.

O výrobci

S mottem "dobré věci se prostě nemění" přináší mlékárna Kunín zákazníkům své kvalitní produkty už od roku 1940. V roce 2013 se mlékárna Kunín přestěhovala do Ostravy-Martinova. V současnosti je majitelem Mlékárny Kunín francouzská společnost Lactalis.

Mlékárna aktuálně vyrábí jogurty mnoha příchutí, různé druhy mléka včetně mléka se sníženým obsahem laktózy, fermentované nápoje, smetany, dezerty a další mléčné výrobky

Skladovací podmínky
Uchovejte při teplotě +2 °C až +8 °C. Po otevření ihned spotřebujte.
Název a adresa výrobce
Lactalis CZ, s.r.o., Líbalova 2348/1, 149 00 Praha 4 - Chodov
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 7 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 7 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Mléko, mléčná bílkovina , ovocná složka 18% (cukr, glukózo-fruktózový sirup, jahody 39%, modifikovaný škrob, zahušťovadlo: pektiny, lesní jahody 1%, aroma, barvící koncentrát z černé mrkve), jogurtová kultura .

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 398 kJ
Energetická hodnota 95 kcal
Tuky 2.9 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 1.9 g
Sacharidy 13.7 g
Z toho cukry 12.6 g
Bílkoviny 3.4 g
Sůl 0.1 g

Alergeny

Mléko Ano

Charakteristika

Příchuť Jahoda
Obsah tuku v jogurtu 0,6 - 2,9%

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1001359