0
K pokladně

Floria Substrát na rajčata a papriky

40 l
Akční cena 219,90 Kč
od 2 ks
Běžná cena
279,90 Kč 7,00 Kč/l

Značka: Floria

Země původu:
Evropská unie
Popis produktu

FLORIA Substrát pro rajčata a papriky.

Ideální je pro pěstování všech druhů rajčat, paprik nebo jiné zeleniny přímo v obalu. Svým jedinečným složením vytváří rostlinám dokonalé podmínky pro jejich zdravý růst a bohatý rozvoj kořenů. Je speciální směsí bílé a černé rašeliny, kokosových vláken, bentonitu a obohacen přírodním hnojivem. I když nemáte zahrádku či zahradu, můžete si nyní vykouzlit kousek přírody třeba na balkóně nebo terase. Tento substrát nabízí přímo revoluční způsob, jak si vypěstovat zdravé a chutné plody rajčat a paprik bez použití pěstební nádoby.použití na balkóně či terase pro pěstování přímo v obalu – OTOČ A SÁZEJ!

Vhodné také pro pěstování v nádobách nebo ve volné půdě.

 - obsažená kokosová vlákna - prodlužují životnost substrátu a zajišťují jeho ideální provzdušnění
 - obsažený bentonit – poutá živiny a později je podle aktuální potřeby rostlin uvolňuje (zvyšuje tak schopnost substrátu přijímat obsažené živiny v maximální míře)

DODAVATEL

Zafido realizace a údržba zahrad, Kutnohorská 429/2, 109 00 Praha 10, Česká republika

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu a chladu.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Speciální směs bílé rašeliny a černé rašeliny, kokosových vláken a přírodního hnojiva.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1010882