Získejte dopravu zdarma na 7 dní jako odměnu. Stačí objednat alespoň za 1 500 Kč s doručením do 3. 3. a od 4. 3. vám ji aktivujeme.

0
K pokladně

Agro Rašelina

50 l
Běžná cena
234,90 Kč 4,70 Kč/l

Značka: Agro

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

AGRO Rašelina je vysoce kvalitní čistě přírodní organická hmota bez přísad, upravená pouze tříděním na střední zrnitost. Podporuje dobrý růst rostlin, bohatou tvorbu kořenů a květů.Používá se na všeobecné zlepšení zahradní půdy, k jejímu prokypření, vylehčení, provzdušnění a úpravě pH. Využití najde v zemědělství, při výsadbě stromových školek a v zahradnictví. AGRO Rašelina:používá se k přípravě pěstebních substrátů, a to i pro kyselomilné rostliny (azalky, rododendrony či borůvky)látky obsažené v rašelině omezují tvorbu kořenových chorobudržuje vzdušnost a kyprost půd, zadržuje vláhu v půděDodáváme ji v pytlích o různém objemu pro pohodlné dávkování a manipulaci. Spotřebujte do 3 let.

Adresa dodavatele:

Zafido realizace a údržba zahrad
Kutnohorská 429/2
109 00 Praha 10

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu a chladu.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení
Vysoce kvalitní přírodní organická hmota bez přísad, upravená pouze tříděním na střední zrnitost.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1010870