0
K pokladně

Himalyo Tibet Spray 30 ml

Kosmetika
Běžná cena
272,00 Kč 272,00 Kč/ks

Značka: Himalyo

Popis produktu

Himalyo Tibet spray je přírodní produkt s obsahem vzácného oleje z plodů rakytníku tibetského a sedmi bylinných extraktů.

Použití

Aplikovat dle potřeby, optimálně 4× denně 3 stříknutí.

Upozornění

 Uchovávejte v suchu, mimo dosah přímého slunečního záření, při teplotě 10-25 °C. Ukládejte mimo dosah dětí.

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Olej z plodů rakytníku tibetského, extrakt z listu rozmarýnu lékařského, extrakt z květu heřmánku pravého, extrakt z přesličky rolní, extrakt z listu šalvěje lékařské, extrakt z listu kopřivy dvoudomé, extrakt z listu meduňky lékařské, extrakt z listu, semen a slupky vinné révy.


Propylene Glycol, Hippophae Tibetana Fruit Oil, Lecithin, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Chamomilla Recutita Flower Extract, Equisetum Arvense Extract, Salvia Officinalis Leaf Extract, Urtica Dioica Leaf Extract, Melissa Officinalis Leaf Extract, Humulus Lupulus Extract, Vitis Vinifera Leaf/Seed/Skin Extract, Limonene, Citral, Linalool.

Charakteristika

Forma Sprej

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50124301